Ez aztán döfi kis film lett azt kell mondjam. Persze először is megjegyezném, hogy nem lett hibátlan, ami természetesen nem baj. Viszont apróbb hibáit elnézve is tetszetős minden mozzanata a filmnek. Rögtön az elején a jó kedéllyel megalapozzák a hangulatot és szépen bemutatják milyen mély érzések húzódnak meg Rock és George a gorilla között. A két másik szörnyet is gyönyörűre alkották meg ha lehet ilyet mondani egy szörnyre. Másik nagy kedvencem Jeffrey volt aki még mindig eltudja érni, hogy rabul ejtsen minket a macsós stílusa. Összességében egy remek szórakozást nyújtó filmet kaptunk ami azért apróbb hibáktól nem mentes.
Egyszer bőven nézhető film volt, színészek a helyükön voltak. Azonban nem lett nagy eresztés. Amolyan egyszer megnézed, de többször nem nagyon vágysz rá fajta. A látványvilágra sincs panasz csak maga a film összességében nem fogott úgy meg. Pedig Robert Downey Jr. nagy kedvenc színészem valami oknál fogva.
Szuper volt, jó kis szórakozást nyújtott nekem így semmi esetre se bántam a film megnézését. Aki vevő erre a stílusra annak mindenképpen megéri megnézni, mert semmit se veszíthet vele.
Nem mondhatnám, hogy túl maradandó élményt adott eme alkotás. Sajnos nem mondhatom, hogy eldobtam magam, nem lett bűn rossz szóval azt se lehet ráakasztani, hogy ez vétek az emberiség ellen, de ha egy kellemes akarok nézni nem ez fog első alkalommal eszembe jutni.
A karakterek miatt volt annyira szerethető ez a film, jó kis csapatot állítottak össze erre a filmre és végtére is maga a sztori is egész kellemes és üde volt a már rég megszokott filmekhez képest. Tetszetős és izgalommal teli.
75 Rampage: Tombolás (2018)