Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Nagyonjóképű   2020. 02. 29.

Dwayne Johnson filmeket általában kedvelem, de ez most kivételt képez. Irgalmatlan nagy badarság a film, a látvány sem nyerte el különösebben a tetszésemet.

ArpiHajdu és Réci   2019. 03. 14.

„Repül a farkas?... Világos!”

A Rampage óriási pozitívuma, hogy nem árul zsákbamacskát: tisztában van azzal, hogy az alapötlete olyan mértékben bugyuta, ahogy van (ami a ’80-as években video játék formájában működött, az nem biztos, hogy a filmvásznon is klappol), de ha már az alkotóknak ebből kellett főzniük, akkor megfűszerezték nem kevés CGI-jal, hogy az íze azért mégse legyen annyira sótlan. Valamint hozzáadták Dwayne Johnsont is (hiszen az ex-pankrátor ma már az egyik legnagyobb box office mágusnak mondható Hollywoodban, vele még az ilyen alapötletek is szépen tejelnek), és így végül mi, nézők megkaptuk 2018 azon filmjét, amely nyíltan vállalja a maga popcorn-mozi és B-filmes mivoltát. Az viszont tény, hogy e kerete... több»

Artemisia   2018. 07. 15.

Kellemes meglepetés volt számomra ez a film. Nagyszerű akciómozi, jól felépített, izgalmas történettel, látványos akciójelenetekkel,tökéletes CGI-vel. Üdítő volt az érzelmi szál Dwayne Johnson és a gorilla között, végre nem csak az volt a tét, hogy megállítsák a szörnyeteget , megmentve ezzel a várost, hanem személyes-érzelmi tétek is voltak. Nagyon megindító a végső csata az aligátor ellen, ahol Johnson és a gorilla inkább a másikat, mint saját magukat igyekeznek menteni. A karakterek is elfogadhatóak, a színészi alakítások is egészen jók a színészek kvalitásához képest. Összességében nem tudok rosszat mondani a filmről, szerintem az egyik legjobb mutáns-film.

HETEDIK   2018. 04. 21.

Elégedetten jöttem ki a moziból, mert azt kaptam, amit várni lehetett a filmtől: hatalmas zúzások, néhány poénosabb jelenet, no meg a mindig szimpatikus Rock, aki mára Hollywood legkeresettebb actorává nőtte ki magát. Jeffrey Dean Morgan nagyon jól vagánykodik, üde színfoltja ennek a roppant szórakoztató és látványos mozinak, ami még társadalomkritikával is szolgál. George, a majom pedig mindent visz, szó szerint. Remek kikapcsolódás!

indingo   2018. 04. 12.

Az idei óriás majmos film kipipálva. Elég gyenge eresztés. Az űrben végzett titkos génkísérletekkel indul. Na már ez sok volt, utána az tette fel az i-re a pontot, amikor a gorilla bemutat a Sziklának. Engem a látvány sem tudott túllendíteni a logikátlan sztorin.

Brad Peyton
Joe Manganiello
Joe Manganiello
Malin Akerman
Malin Akerman
Dwayne Johnson

A Rampage – Tombolás nem lesz egy kultfilm, nem fogok róla ódákat zengeni, hogy nézze meg mindenki, viszont valószínűleg elő fog kerülni valamikor a közeljövőben egy borongósabb hétköznap délutánon szódával elmegy. több»

A Rampage: Tombolás című filmet azoknak ajánlom legfőképpen, akik egy fárasztó nap után ki szeretnének kapcsolódni úgy, hogy közben a lehető legkevesebbet kelljen gondolkodniuk és agyalniuk. Továbbá nem várnak el mást, mint kellő mennyiségű látványorgiával és zúzással tarkított másfél órát. több»

Nagy, buta, de szerethető. több»

A film összbevétele 426 245 950 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 127 032 909 forintot termelt. A hazai mozik összesen 83 341 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film alapjául szolgáló videójátékból sem hiányzott a poén, például éppen valaki zuhanyzott, amikor az óriás szörny támadott és meztelenül emelte ki a figurákat az épületből, mielőtt megette.

Dwayne Johnson a Davis és a George közötti baráti kapcsolatot hiteles bemuatatásához a közte és a Hobbs nevű francia bulldogja közötti kapcsolatból merített ihletet.

A filmben látható génmanipulációs technika állítólag már a valóságban is létezik, CRISPR-nek hívják és lényege, hogy az állatoknak kiemelik egy génjét, hogy ezt egy másik állat tulajdonságaival pótolják (így fordulhat elő például, hogy farkas repülni tud).