HETEDIK   2018. 04. 21.

Elégedetten jöttem ki a moziból, mert azt kaptam, amit várni lehetett a filmtől: hatalmas zúzások, néhány poénosabb jelenet, no meg a mindig szimpatikus Rock, aki mára Hollywood legkeresettebb actorává nőtte ki magát. Jeffrey Dean Morgan nagyon jól vagánykodik, üde színfoltja ennek a roppant szórakoztató és látványos mozinak, ami még társadalomkritikával is szolgál. George, a majom pedig mindent visz, szó szerint. Remek kikapcsolódás!

indingo   2018. 04. 12.

Az idei óriás majmos film kipipálva. Elég gyenge eresztés. Az űrben végzett titkos génkísérletekkel indul. Na már ez sok volt, utána az tette fel az i-re a pontot, amikor a gorilla bemutat a Sziklának. Engem a látvány sem tudott túllendíteni a logikátlan sztorin.

mdlg4th   2018. 04. 25.

Habár nem voltam oda a trailerek alapján mégis a filmet megnéztem és nagyot csalódtam pozitív értelemben. Ez egy igazán izgalmas film volt a javából. Nyakon ragadt a film az érzelmi szállal és végig olyan érzésem volt, hogy nem is a moziteremben ülök hanem itt zajlanak előttem a cselekmények. Aligha lehetett volna ennél kerekebbre megoldani ezt a filmet.

Artemisia   2018. 07. 15.

Kellemes meglepetés volt számomra ez a film. Nagyszerű akciómozi, jól felépített, izgalmas történettel, látványos akciójelenetekkel,tökéletes CGI-vel. Üdítő volt az érzelmi szál Dwayne Johnson és a gorilla között, végre nem csak az volt a tét, hogy megállítsák a szörnyeteget , megmentve ezzel a várost, hanem személyes-érzelmi tétek is voltak. Nagyon megindító a végső csata az aligátor ellen, ahol Johnson és a gorilla inkább a másikat, mint saját magukat igyekeznek menteni. A karakterek is elfogadhatóak, a színészi alakítások is egészen jók a színészek kvalitásához képest. Összességében nem tudok rosszat mondani a filmről, szerintem az egyik legjobb mutáns-film.

beero88   2018. 04. 23.

Tombolás terén nem volt hiány, hogy így mondjam. Amit én hiányoltam belőle az az, hogy lehetett volna egy kicsit több infó is Dwayne karakteréről. Miért lett ember ellenes, mi történt vele a katonai évek alatt, kiknek dolgozott stb. Ezt leszámítva viszont minden a helyén volt. Látványos, hangulatos és szórakoztató mozit nézhettem meg barátnőmmel.

Brad Peyton
Joe Manganiello
Joe Manganiello
Malin Akerman
Malin Akerman
Dwayne Johnson

A Rampage – Tombolás nem lesz egy kultfilm, nem fogok róla ódákat zengeni, hogy nézze meg mindenki, viszont valószínűleg elő fog kerülni valamikor a közeljövőben egy borongósabb hétköznap délutánon szódával elmegy. több»

A Rampage: Tombolás című filmet azoknak ajánlom legfőképpen, akik egy fárasztó nap után ki szeretnének kapcsolódni úgy, hogy közben a lehető legkevesebbet kelljen gondolkodniuk és agyalniuk. Továbbá nem várnak el mást, mint kellő mennyiségű látványorgiával és zúzással tarkított másfél órát. több»

Nagy, buta, de szerethető. több»

A film alapjául szolgáló videójátékból sem hiányzott a poén, például éppen valaki zuhanyzott, amikor az óriás szörny támadott és meztelenül emelte ki a figurákat az épületből, mielőtt megette.

(ArpiHajdu és Réci )

Dwayne Johnson a Davis és a George közötti baráti kapcsolatot hiteles bemuatatásához a közte és a Hobbs nevű francia bulldogja közötti kapcsolatból merített ihletet.

(ArpiHajdu és Réci )

A filmben látható génmanipulációs technika állítólag már a valóságban is létezik, CRISPR-nek hívják és lényege, hogy az állatoknak kiemelik egy génjét, hogy ezt egy másik állat tulajdonságaival pótolják (így fordulhat elő például, hogy farkas repülni tud).