Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

indingo   2018. 04. 12.

Az idei óriás majmos film kipipálva. Elég gyenge eresztés. Az űrben végzett titkos génkísérletekkel indul. Na már ez sok volt, utána az tette fel az i-re a pontot, amikor a gorilla bemutat a Sziklának. Engem a látvány sem tudott túllendíteni a logikátlan sztorin.

Hetedik   2018. 04. 21.

Elégedetten jöttem ki a moziból, mert azt kaptam, amit várni lehetett a filmtől: hatalmas zúzások, néhány poénosabb jelenet, no meg a mindig szimpatikus Rock, aki mára Hollywood legkeresettebb actorává nőtte ki magát. Jeffrey Dean Morgan nagyon jól vagánykodik, üde színfoltja ennek a roppant szórakoztató és látványos mozinak, ami még társadalomkritikával is szolgál. George, a majom pedig mindent visz, szó szerint. Remek kikapcsolódás!

beero88   2018. 04. 23.

Tombolás terén nem volt hiány, hogy így mondjam. Amit én hiányoltam belőle az az, hogy lehetett volna egy kicsit több infó is Dwayne karakteréről. Miért lett ember ellenes, mi történt vele a katonai évek alatt, kiknek dolgozott stb. Ezt leszámítva viszont minden a helyén volt. Látványos, hangulatos és szórakoztató mozit nézhettem meg barátnőmmel.

mdlg4th   2018. 04. 25.

Habár nem voltam oda a trailerek alapján mégis a filmet megnéztem és nagyot csalódtam pozitív értelemben. Ez egy igazán izgalmas film volt a javából. Nyakon ragadt a film az érzelmi szállal és végig olyan érzésem volt, hogy nem is a moziteremben ülök hanem itt zajlanak előttem a cselekmények. Aligha lehetett volna ennél kerekebbre megoldani ezt a filmet.

alexxx   2018. 04. 11.

Nos, kezdjük az elején. Én bírom Johnsont és a látványfilmektől sem ver ki a hideg, de összességében ez egy elég közepes film lett. A látvány rendben van, a tempó is stimmel, de valahogy mégis üresnek érzem. Nem úgy, mint egy szuperhősfilmet, hanem inkább a Tűzgyűrű 2-t. Persze biztos vagyok benne, hogy egy rakás pénzt fog hozni, és a folytatást sem tartom kizártnak, abban azonban már nem vagyok biztos, hogy azt is meg fogom nézni. Közepes élmény volt ez, nagy popcornnal.

Brad Peyton
Joe Manganiello
Joe Manganiello
Malin Akerman
Malin Akerman
Dwayne Johnson

A Rampage – Tombolás nem lesz egy kultfilm, nem fogok róla ódákat zengeni, hogy nézze meg mindenki, viszont valószínűleg elő fog kerülni valamikor a közeljövőben egy borongósabb hétköznap délutánon szódával elmegy. több»

A Rampage: Tombolás című filmet azoknak ajánlom legfőképpen, akik egy fárasztó nap után ki szeretnének kapcsolódni úgy, hogy közben a lehető legkevesebbet kelljen gondolkodniuk és agyalniuk. Továbbá nem várnak el mást, mint kellő mennyiségű látványorgiával és zúzással tarkított másfél órát. több»

Nagy, buta, de szerethető. több»

A film alapjául szolgáló videójátékból sem hiányzott a poén, például éppen valaki zuhanyzott, amikor az óriás szörny támadott és meztelenül emelte ki a figurákat az épületből, mielőtt megette.

(ArpiHajdu és Réci )

Dwayne Johnson a Davis és a George közötti baráti kapcsolatot hiteles bemuatatásához a közte és a Hobbs nevű francia bulldogja közötti kapcsolatból merített ihletet.

(ArpiHajdu és Réci )

A filmben látható génmanipulációs technika állítólag már a valóságban is létezik, CRISPR-nek hívják és lényege, hogy az állatoknak kiemelik egy génjét, hogy ezt egy másik állat tulajdonságaival pótolják (így fordulhat elő például, hogy farkas repülni tud).