Rampage: Tombolás

Rampage

MovieAddict
2018/04/12

A Rampage – Tombolás nem lesz egy kultfilm, nem fogok róla ódákat zengeni, hogy nézze meg mindenki, viszont valószínűleg elő fog kerülni valamikor a közeljövőben egy borongósabb hétköznap délutánon szódával elmegy. Több

Artsomnia
2018/04/13

A Rampage: Tombolás című filmet azoknak ajánlom legfőképpen, akik egy fárasztó nap után ki szeretnének kapcsolódni úgy, hogy közben a lehető legkevesebbet kelljen gondolkodniuk és agyalniuk. Továbbá nem várnak el mást, mint kellő mennyiségű látványorgiával és zúzással tarkított másfél órát. Több

Vox.hu
2018/04/19

Értékelés: 6.5/10
Rampage - Tombolás
Nagy, buta, de szerethető. Több

Csokiduda
2018/04/30

Értékelés: 4.3/10
Dwayne Johson újra tombol - de minek?
A film készítői előre beharangozták, hogy túl sok értelmet ne keressünk benne. Ha ilyen hozzáállással kezded el nézni a filmet, még akkor is csúnyán fennakadsz egy csomó jeleneten, mert a hatodik osztályos fizika és biológia tudás birtokában már meg tudod ítélni, hogy ez butaság. Ettől függetlenül a film szerethető akár - hála Dwayne Johnson karakterének. Több

jerrycomovie
2018/11/16

Értékelés: 5.5/10
"Megtekintés: Mivel kedvelem a Szikla munkásságát, csak ajánlani tudom. De különösebben nem fog tetszeni, ha nem a te világod a Godzilla alapba ágyazott rombolós filmek." Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!