Éjszaka a múzeumban: A fáraó titka

Night at the Museum: Secret of the Tomb

2015.01.23 mozimániás1992

Robin Williams, gyermekkorom nagy ikonjának, egyik utolsó munkája, ezzel ültem be és néztem meg. A poénok csak úgy repdestek, a jelmezeket, megint imádtam, London a szívem csücske és igazai családi film, imádom.

2015.03.26 Viki6

Remek film, nekem tetszett. Hozta az elvárásaimat és sajnálnám, ha valami úton-módon, nem lenne folytatása Ki lehetne ebből hozni, még egy részt szerintem,sajnos Robin Williams már nem lehetne benne. Mindenkinek ajánlom a korábbi részeket kedvelte.

2015.01.28 Ágnes

Az 1-2 rész nagyon jó volt :) ettől kicsit többet vártam volna de tetszett!

2015.01.26 devil33333

Az 1-2.-részt imádtam! Ezt is imádni fogom!! Mindenki nézze meg

2015.01.25 adamwin

Az egész széria úgy ahogy van egy kincs, külön kedvenc a másodikban a gonosz fáraótestvér. A mostani részbe se nagyon tudok belekötni, alapvetően ennek a funkciója hogy nevettessen, hiszen vígjáték, és szerintem ezt ebben is hozza. Robin Williams pedig nyugodjon békében, zseniális színész!

2015.01.24 SzB14

Ha egy kicsit ki szeretnél kapcsolódni, tökéletesen megfelel a célnak. :)

2015.01.26 diamond1011

Nagyon tetszett az első kettő rész,ezt meg meg kell néznem,de biztos vagyok benne,hogy követi a többi példáját!Csak jó lehet!

2015.04.13 miki

Ilyen az, amikor még egy bőrt le akarnak húzni egy sztoriról. Érződik a filmen, hogy a forgatókönyvet úgy erőszakolták ki magukból az írók. A színészek igyekeznek a legjobb formájukat hozni, de ez így is csak egy közepes komédia, egyszerűen ebből a t... Több

2016.07.09 JamesBont

Ben Stiller visszatér még egy múzeumos kaland erejéig, hogy kerek lezárását adja ennek a sok pénzt hozó franchise-nak. A motiváció nyilván a pénz lehetett, hiszen be kell látnunk, hogy ebben a történetben annyi sem volt, hogy egy második részt készít... Több

2015.02.09 kingakosztyu

Miért kellett harmadik rész?:( Az első nagyon jó volt, nagyon vicces, végig nevettem az egészet, igaz Ben Stiller csak adta...Ben Stillert semmi érdekeset. A második még elment de csak a kíváncsiság miatt néztem meg, ezt meg már csak Robin Williams miatt, de unalmas és lapos volt. Remélem nem lesz negyedik belőle -.-

2015.01.22 Zsupi

Egy alkalomra tökéletes kikapcsolódás. Humorral fűszerezett (szokásosan), a sztori lekötött.

2015.01.26 MagduS

Nekem mind a 3 rész tetszett, de talán ez a legjobban!! :)

2015.01.23 szasza1125

Nagyon jó volt, élveztem, de a befejezése nekem azt sugallta, hogy egy következő rész lehet hogy lesz valamikor a láthatáron :)