Éjszaka a múzeumban: A fáraó titka

Night at the Museum: Secret of the Tomb

2015.02.01 J.Fatime

Igazán jó kis vicces részek vannak benne,Robin hihetetlen figura,imádom!Nagyon jó trilógia lett!

2016.09.15 Vviktor

Egyszeri nézésre elmegy, de inkább gyerekeknek való film! Jól alakít banne Ben Stiller, de inkább a felnőtteknek szóló vígjátékokban nekem jobban bejött .

2015.12.29 Luxury

Az első kettő része sokkal jobb volt szerintem. A sztori kicsit gyenge, és erőltetett, de persze vannak benne jó poénok, ami miatt természetesen nézhető film.

2015.03.28 Jozzsef

Az, hogy Ben Stillernek nem ez a legemlékezetesebb filmje, 100 %. Az meg, hogy Robin Williams hogy állt kötélnek, hogy ebben a filmben szerepet vállajon, az számomra rejtély (lehet, hogy ez a fáraó titka?).

2015.02.11 S.Marika

Az első két részben éppen csak megmosolyogtató poénok újra felhasználása már egyenesen idegesítő. Gyengus lett a harmadik rész.5/10.Az első kettő sem eget rengető, de ha már a családdal mozizok, akkor legalább nézhető és néha még élvezhető is volt, m... Több

2015.01.27 Balu

Ez a rész is kedvencem lett ahogy a többi is!Érdekesnek tartom és Robin mindig is vicces volt ahogy itt is :)

2015.08.26 csongi888

Pazar látvány, jó alapötlet, silány párbeszédek, igénytelenül ostoba és erőltetett humorkodás. Összességében nagy csalódás volt. Ennek a sorozatnak az első része volt úgy-ahogy jó. A második elment, de nem volt az igazi. A harmadik rész pedig kritikán aluli. Kár, hogy csak ennyire voltak képesek.

2015.06.16 Melibaba

Haat hamar megkezdik a filmek tobbi reszet is forgatni abbol nem sul ki jo dolog. ez a resz sokkal gyengebb mint az elso resz.

2015.05.07 goldfisy

Szórakoztatva mutat példáét a film, van mondanivalója a huszonegyedik század emberének. Nem is a nagy eszmefuttatások miatt, , hanem mert képes visszahozni az emberek múzeumok utáni vágyát. Kicsit közhelyes a film, de szíve van. :-)

2015.02.25 mokanszkit

Nem rossz film, egy délutáni kikapcsolódásnak jó volt. Az első 2 része jobban tetszett de ezen is elkacarászott a család. Ben Stillernek szerintem elég volt ez a 3 rész. Nem kell tovább húzni.

2015.05.30 zoll-e89

Erősen középkategóriás. Ez azonban talán az előző két filmnek köszönhető hisz ott már ellőttek minden olyan poént ami ellőhető volt. Azonban mégse mondható unalmas alkotásnak. Jó kis lezárást kapott és ez így van rendjén.

2016.02.24 Telezsu

Korhatártól függetlenül akár az egész család számára nagy élmény lehet, mindenkinek szórakozást nyújthat. Nagyon aranyosak a szereplők és a sztori is fantáziadús

2015.03.27 habtündér

Szerintem egyszer nézhető legalább:) - ez a kegyes énem hangja volt - amúgy igen, a kisebbek valószínűbb,hogy jobban fogják élvezni,mint a felnőtte(bbe)k, így szerintem érdemes velük együtt nézni!:) / Az elfogult énem nem tud negatívat mondani,hisz o... Több

2015.12.10 Bius

Számomra egyre unalmasabbmár ez a múzeum,fáraó téma.Annyira nem tud semmi újjatse mutatni ez a film.Már ha nem néztem volna meg is tudtam volna,hogy mi fog történni.Legalább valami fordulatos cselekményt belecsempéztek volna de nem,nagyon unta.