Paddington

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Nagyon jó film. Mindenkinek ajánlani tudom. Szerintem az agyonsztárolt családi filmeket simán veri. Ezekbe nem kell semmi bonyodalom, sokkal inkább igényesen kidolgozott szerethető karakterek és egy csipetnyi humor.

Berto49   2017. 07. 02.

Röhej, mert a 6-12 éves korosztály számára készült, de nagyon megtetszett a plakátja. Paddington, a londoni vasútállomáson éldegélő medve története. Nem is ott él, hiszen a végén a Brown család befogadja. Helyes kis gyerekfilm, Paddington nagyon aranyos bocs, végtelenül okos, udvarias, de óriási veszélyt jelent például a fürdőszobában.

babsy88   2016. 08. 06.

Kellemes csalódás volt. Sok vicc van benne, jól kidolgozott a történet.

andor50   2016. 04. 18.

Klasszikus brit családi film. A gyerekeknek gondolom szerethetőbb és aranyosabb, én Micimackón és Garfieldon nőttem fel, így az én szívemhez azok közelebb állnak. Itt is jelen van a kiszámítható történet, de legalább az kreatív, ahogy a maci tönkretesz tárgyakat, illetve egész szobákat.

Ms. Akárki   2019. 05. 19.

Rendkívül unalmas film lett pedig sokat vártam tőle. Azt hittem legalább aranyos lesz a fő karakter de inkább bugyutára sikeredett. Még Nicole Kidman se tudta megmenteni ezt a filmet olyan rossz lett. Nagyon pici gyerkőcnek lehet elmegy, de másnak nem szívesen ajánlanám.

Nicole Kidman
Nicole Kidman
Peter Capaldi
Samuel Joslin
Sally Hawkins

Jó kezekbe került Anglia egyik gyerekirodalmi ikonja, akinek szintén egy pályaudvaron található a szobra. több»

Michael Bond Paddingtont 1956-ban vásárolta Londoban a paddingtoni állomás közelében. A mackót feleségének ajándékozta, később ez a mackó lett gyerekkönyvei főhőse.

(ps)

Nicole Kidman nagy állatbarát, de a film kedvéért részt vett egy preparátori kurzuson.

(ps)

Nicole Kidman gyerekkorában mindig is szeretett volna egy Paddington mackót. A színésznő azt nyilatkozta, hogy vágya ezzel a filmmel került a legközelebb a beteljesüléshez.