Paddington (2014)

Nicole Kidman
Peter Capaldi
Samuel Joslin
Sally Hawkins

dailyfilmsan   2019. 09. 23.

Ezen a filmen látszik hogy az angol nép kedvence. Érződik belőle az angol hangulat és életérzés. Amellett persze hogy gyermekdeden szórakoztató. Mókás családi film, de nem feltételen mindenkinek fog tetszeni, ugyanis eléggé ráfeküdt az öt és 12 év közötti korosztályra. Egyszer viszont meg lehet nézni.

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Nagyon jó film. Mindenkinek ajánlani tudom. Szerintem az agyonsztárolt családi filmeket simán veri. Ezekbe nem kell semmi bonyodalom, sokkal inkább igényesen kidolgozott szerethető karakterek és egy csipetnyi humor.

Berto49   2017. 07. 02.

Röhej, mert a 6-12 éves korosztály számára készült, de nagyon megtetszett a plakátja. Paddington, a londoni vasútállomáson éldegélő medve története. Nem is ott él, hiszen a végén a Brown család befogadja. Helyes kis gyerekfilm, Paddington nagyon aran... több»

babsy88   2016. 08. 06.

Kellemes csalódás volt. Sok vicc van benne, jól kidolgozott a történet.

Ms. Akárki   2019. 05. 19.

Rendkívül unalmas film lett pedig sokat vártam tőle. Azt hittem legalább aranyos lesz a fő karakter de inkább bugyutára sikeredett. Még Nicole Kidman se tudta megmenteni ezt a filmet olyan rossz lett. Nagyon pici gyerkőcnek lehet elmegy, de másnak nem szívesen ajánlanám.

andor50   2016. 04. 18.

Klasszikus brit családi film. A gyerekeknek gondolom szerethetőbb és aranyosabb, én Micimackón és Garfieldon nőttem fel, így az én szívemhez azok közelebb állnak. Itt is jelen van a kiszámítható történet, de legalább az kreatív, ahogy a maci tönkretesz tárgyakat, illetve egész szobákat.

kevelin   2017. 10. 14.

Imádom a plüss macikat. Ez egy nagyon kedves film, gyerekeknek és felnőtteknek is kiváló. A család aki befogadja őt nekem nagyon sok főleg az anyuka. Nincsenek benne nagy színészi teljesítmények, de mégis valahogy jóra sikerült.

Ez volt az addigi legdrágább film, amelyet a StudioCanal francia cég készített.

(dailyfilmsan)

Nicole Kidman 2014 decemberében különleges jótékonysági vetítést tartott Sydney-ben, a Randwick-i Gyermekkórházban a betegek számára.

(dailyfilmsan)

Paddingtonnak saját Instagram-fiókja van, amelyre gyakran lekvárokról készült képeket és brit hagyományokat tölt fel.

(dailyfilmsan)

Paddington Beart a "Nagy-Britannia valaha animált kedvenc karakterének" nevezték ki a 2012-es brit animációs díjátadón.

(dailyfilmsan)

A jelmeztervező, Lindy Hemming úgy döntött, hogy Mary Brown és Jonathan Brown vörös ruhákat viselnek, hogy megmutassák meleg természetüket és tükrözzék kapcsolatukat Paddingtonnal, aki vörös kalapot visel. Eközben a család két másik tagja kék és szürke színű ruhákat hord, ami a medve felé mutató távolságot képviseli.

(dailyfilmsan)

Jó kezekbe került Anglia egyik gyerekirodalmi ikonja, akinek szintén egy pályaudvaron található a szobra. több»