Paddington

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Nagyon jó film. Mindenkinek ajánlani tudom. Szerintem az agyonsztárolt családi filmeket simán veri. Ezekbe nem kell semmi bonyodalom, sokkal inkább igényesen kidolgozott szerethető karakterek és egy csipetnyi humor.

Berto49   2017. 07. 02.

Röhej, mert a 6-12 éves korosztály számára készült, de nagyon megtetszett a plakátja. Paddington, a londoni vasútállomáson éldegélő medve története. Nem is ott él, hiszen a végén a Brown család befogadja. Helyes kis gyerekfilm, Paddington nagyon aranyos bocs, végtelenül okos, udvarias, de óriási veszélyt jelent például a fürdőszobában.

dailyfilmsan   2019. 09. 23.

Ezen a filmen látszik hogy az angol nép kedvence. Érződik belőle az angol hangulat és életérzés. Amellett persze hogy gyermekdeden szórakoztató. Mókás családi film, de nem feltételen mindenkinek fog tetszeni, ugyanis eléggé ráfeküdt az öt és 12 év közötti korosztályra. Egyszer viszont meg lehet nézni.

babsy88   2016. 08. 06.

Kellemes csalódás volt. Sok vicc van benne, jól kidolgozott a történet.

andor50   2016. 04. 18.

Klasszikus brit családi film. A gyerekeknek gondolom szerethetőbb és aranyosabb, én Micimackón és Garfieldon nőttem fel, így az én szívemhez azok közelebb állnak. Itt is jelen van a kiszámítható történet, de legalább az kreatív, ahogy a maci tönkretesz tárgyakat, illetve egész szobákat.

Nicole Kidman
Nicole Kidman
Peter Capaldi
Samuel Joslin
Sally Hawkins

Jó kezekbe került Anglia egyik gyerekirodalmi ikonja, akinek szintén egy pályaudvaron található a szobra. több»

Ez volt az addigi legdrágább film, amelyet a StudioCanal francia cég készített.

(dailyfilmsan)

Nicole Kidman 2014 decemberében különleges jótékonysági vetítést tartott Sydney-ben, a Randwick-i Gyermekkórházban a betegek számára.

(dailyfilmsan)

Paddingtonnak saját Instagram-fiókja van, amelyre gyakran lekvárokról készült képeket és brit hagyományokat tölt fel.