Nicole Kidman
Nicole Kidman
Peter Capaldi
Samuel Joslin
Sally Hawkins

Paddington (Ben Whishaw) egy kis mackó a perui dzsungelből, aki brit neveltetésben részesült, ugyanis nagynénje, Lucy (Imelda Staunton) hajdanán találkozott egy angol felfedezővel. Paddington éppen ezért a nagy és borongós Londonba vágyik. Lucy fel is csempészi unokaöccsét egy Anglia felé… Több

Rendező: Paul King
Író: Paul King
Forgatókönyvíró: Hamish McColl, Paul King, Michael Bond
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2014.12.11. | HBO Max (2021.10.21.)

Paddington 3  (2024)

Paddington 2  (2017)

2023.12.28 Dorkateo

Ha tetszett a 101 kiskutya humora és története, akkor ez is tetszeni fog. Felnőttként mérsékelt sikert aratott nálunk.

2017.05.07 mamiéstöti2

Nagyon jó film. Mindenkinek ajánlani tudom. Szerintem az agyonsztárolt családi filmeket simán veri. Ezekbe nem kell semmi bonyodalom, sokkal inkább igényesen kidolgozott szerethető karakterek és egy csipetnyi humor.

2017.07.02 Berto49

Röhej, mert a 6-12 éves korosztály számára készült, de nagyon megtetszett a plakátja. Paddington, a londoni vasútállomáson éldegélő medve története. Nem is ott él, hiszen a végén a Brown család befogadja. Helyes kis gyerekfilm, Paddington nagyon aran... Több

2019.09.23 dailyfilmsan

Ezen a filmen látszik hogy az angol nép kedvence. Érződik belőle az angol hangulat és életérzés. Amellett persze hogy gyermekdeden szórakoztató. Mókás családi film, de nem feltételen mindenkinek fog tetszeni, ugyanis eléggé ráfeküdt az öt és 12 év közötti korosztályra. Egyszer viszont meg lehet nézni.

2019.05.19 Ms. Akárki

Rendkívül unalmas film lett pedig sokat vártam tőle. Azt hittem legalább aranyos lesz a fő karakter de inkább bugyutára sikeredett. Még Nicole Kidman se tudta megmenteni ezt a filmet olyan rossz lett. Nagyon pici gyerkőcnek lehet elmegy, de másnak nem szívesen ajánlanám.

Ez volt az addigi legdrágább film, amelyet a StudioCanal francia cég készített.Szerző: dailyfilmsan

Nicole Kidman 2014 decemberében különleges jótékonysági vetítést tartott Sydney-ben, a Randwick-i Gyermekkórházban a betegek számára.Szerző: dailyfilmsan

Paddingtonnak saját Instagram-fiókja van, amelyre gyakran lekvárokról készült képeket és brit hagyományokat tölt fel.Szerző: dailyfilmsan

Paddington Beart a "Nagy-Britannia valaha animált kedvenc karakterének" nevezték ki a 2012-es brit animációs díjátadón.Szerző: dailyfilmsan

(2015. 08. 05.)
Jó kezekbe került Anglia egyik gyerekirodalmi ikonja, akinek szintén egy pályaudvaron található a szobra. Több