mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Selena Gomez első próbálkozásainak egyike a filmvilágban, ahol egyenlőre nem olyan sikeres, mint az éneklésben, de egy kellemes kis filmet láthatnak azok, akik rászánják az időt.

lolita13   2016. 10. 18.

imádom Selena filmjeit így szeretem ezt is bár nem volt nagy szám és kis csaj néha idegesítő volt de voltak vicces részei és aranyos egyszer nézhetős film lett belőle.

Timike   2016. 08. 05.

Engem eléggé idegesített a kislány. Viccesnek se találtam a filmet, egyszer talán el tudtam rajta mosolyodni, de ennyi.

Kicc   2016. 02. 28.

Unatkoztam, keresgéltem, és ezt találtam. Eredetileg csak Selena miatt akartam megnézni, de végül sokkal jobban tetszett, mint vártam. Általában unom és/vagy utálom a klisé amerikai filmeket, amikben a végére minden szép és jó, de csak miután mindenki átment egy csomó borzalmon. De ez most szuperságos volt, nagyon aranyos, és olyan jólesően végigbőgtem a felét. :')

Bius   2015. 12. 10.

Nagyon kis fiatal volt még itt Selena,kis bájos és a testvére a kislány is aranyos volt.Egyszerű,családi film.Sajnálatos,hogy ez a testvéri rivalizálás a valóságban is gyakori téma.Tanulságos film.