Paddington

Paddington

2023.12.28 Dorkateo

Ha tetszett a 101 kiskutya humora és története, akkor ez is tetszeni fog. Felnőttként mérsékelt sikert aratott nálunk.

2017.05.07 mamiéstöti2

Nagyon jó film. Mindenkinek ajánlani tudom. Szerintem az agyonsztárolt családi filmeket simán veri. Ezekbe nem kell semmi bonyodalom, sokkal inkább igényesen kidolgozott szerethető karakterek és egy csipetnyi humor.

2017.07.02 Berto49

Röhej, mert a 6-12 éves korosztály számára készült, de nagyon megtetszett a plakátja. Paddington, a londoni vasútállomáson éldegélő medve története. Nem is ott él, hiszen a végén a Brown család befogadja. Helyes kis gyerekfilm, Paddington nagyon aran... Több

2019.09.23 dailyfilmsan

Ezen a filmen látszik hogy az angol nép kedvence. Érződik belőle az angol hangulat és életérzés. Amellett persze hogy gyermekdeden szórakoztató. Mókás családi film, de nem feltételen mindenkinek fog tetszeni, ugyanis eléggé ráfeküdt az öt és 12 év közötti korosztályra. Egyszer viszont meg lehet nézni.

2019.05.19 Ms. Akárki

Rendkívül unalmas film lett pedig sokat vártam tőle. Azt hittem legalább aranyos lesz a fő karakter de inkább bugyutára sikeredett. Még Nicole Kidman se tudta megmenteni ezt a filmet olyan rossz lett. Nagyon pici gyerkőcnek lehet elmegy, de másnak nem szívesen ajánlanám.

2016.08.06 babsy88

Kellemes csalódás volt. Sok vicc van benne, jól kidolgozott a történet.

2016.04.18 andor50

Klasszikus brit családi film. A gyerekeknek gondolom szerethetőbb és aranyosabb, én Micimackón és Garfieldon nőttem fel, így az én szívemhez azok közelebb állnak. Itt is jelen van a kiszámítható történet, de legalább az kreatív, ahogy a maci tönkretesz tárgyakat, illetve egész szobákat.

2017.10.14 kevelin

Imádom a plüss macikat. Ez egy nagyon kedves film, gyerekeknek és felnőtteknek is kiváló. A család aki befogadja őt nekem nagyon sok főleg az anyuka. Nincsenek benne nagy színészi teljesítmények, de mégis valahogy jóra sikerült.

2015.07.17 ANdraS

Átlagos mese, amelyik nagyon tetszeni fog a gyerekeknek, de a felnőtteknek sajnos nem annyira. Ami pozitiv, az az igazi szinészek alkalmazása, már faradt vagyok (és talán nem vagyok az egyetlen?) az animációs filmektől. Ha az ember családi filmet ker... Több

2017.09.28 SzFa

Egy hihetetlenül unalmas, gagyi film. Egy percig sem élveztem. A történet fura és béna, a megvalósítás meg még rosszabb. Senkinek sem ajánlom ezt a filmet.

2016.11.10 Borga

A Paddington ideális filmválasztás valamennyi korosztály számára. Humorban bővelkedő, aranyos kis történet, amely garantáltan tetszeni fog mindenkinek, úgyhogy ajánlom.

2015.02.02 Zsofi821

Igazi családi kikapcsolódás, aranyos történet. Látványos, élvezetes. A könyvet nem követi ugyan hűen, de ettől nem veszít értékéből.

2017.10.24 Sem Rorrey

Nagyon élveztem, gyerekkorom meghatározó meséje volt a Paddington, rengeteget nevettem rajta, örülök, hogy készítettek belőle egy mozifilmet is. Bár kicsit más stílust képviselt, mint a rajzfilmek, nagyon tudtam élvezni, igazán humoros, aranyos családi film.

2015.05.23 Brigusz724

Az egyik kedvenc történetem lett, még a mogorva Mr. Brown-t is megszerettem a történet végére. Nagyon jó lett a szereposztás is, imádom Nicole Kidman-t ebben a történetben gonoszként.