Közösség

Vélemény:

 

81 Éjszaka a múzeumban

(2006)

Éjszaka a Múzeumban 1.

 
Yosihiro   2020.04.16 18:16
0

Egy Ben Stiller három részes sorozat első felvonást megtekintettem. Bár már régebben láttam , de véleményt még nem írtam a filmről így előtte a megtekintést pótoltam. Szóval nem rossz mese, vígjáték nekem tetszett egyedi hangulattal és varázslatos megjelenítéssel egy igazi családi film. Igazából nagyot nem tudtak ezzel a filmmel alkotni de mégis adott valami pluszt. Élveztem ahogy a múzem életre kel és a kis emberek csodás. A történet írója ezzel a résszel mindenképp egy újfajta dimenzióba repített át ezt köszönöm. Ami talán kimaradt a film kapcsán az "emberi" kapcsolatok bemutatása a fiával való kommunikáció és egy új romantika kibontakozása amikböl valjuk meg cseppeket kaptunk. A végkimenetel jó és akár a folytatást is megnézem mert ha jól tudom van még kettő része. Összeségében a forgatókönyv rendezés és animálás remek ez öt csillag a szereplők a négy csillagnál nem érdemelnek többet a zene és effeketek is négy csillag. Így nálam ez erős négycsillagos film amit érdmemes megnézni. Igazából azért nem adtam öt csillagot mert hiányérzetem volt. A történetben szerintem ugrottak egy részt és így nekem nem volt teljes. A gyermekeknek nagyon jó szórakozás és bátran tudom ajánlani a felnőtteknek is.. Üdv Yosi