Éjszaka a múzeumban

Night at the Museum

2020.08.30 sammy88

Varázslatos alapötlet

Valamiért mindig halogattam a film megnézését, mintha kicsit féltem volna tőle, de aztán rávettem magam és jól tettem, hogy megnéztem. Jó alapötletből szerethető film lett.

Stiller zseniálisan hozza a karaktert.Újszerű,és élettel teli a kihalt múzeum.Nekem nagyon bejövős,és tele van jobbnál-jobb ütős poénokkal.Wilson,és Williams is nagyon jól adják.Minden korosztálynak erősen ajánlott film.

2017.04.11 indingo

Nagyon helyes film, bár nincs túlgondolva a történet. Az alapsztori érdekes és ötletes Ben Stiller is megállta a helyét. A karakterek jól kidolgozottak.

2020.04.16 Yosihiro

Éjszaka a Múzeumban 1.

Egy Ben Stiller három részes sorozat első felvonást megtekintettem. Bár már régebben láttam , de véleményt még nem írtam a filmről így előtte a megtekintést pótoltam. Szóval nem rossz mese, vígjáték nekem tetszett egyedi hangulattal és varázslatos megjelenítéssel egy igazi családi film. Igazából nagyot nem tudtak ezzel a filmmel alkotni de mégis adott valami pluszt. Élveztem ahogy a múzem életre kel és a kis emberek csodás. A történet írója ezzel a résszel mindenképp egy újfajta dimenzióba repített át ezt köszönöm. Ami talán kimaradt a film kapcsán az "emberi" kapcsolatok bemutatása a fiával való kommunikáció és egy új romantika kibontakozása amikböl valjuk meg cseppeket kaptunk. A végkimenetel jó és akár a folytatást is megnézem mert ha jól tudom van még kettő része. Összeségében a forgatókönyv rendezés és animálás remek ez öt csillag a szereplők a négy csillagnál nem érdemelnek többet a zene és effeketek is négy csillag. Így nálam ez erős négycsillagos film amit érdmemes megnézni. Igazából azért nem adtam öt csillagot mert hiányérzetem volt. A történetben szerintem ugrottak egy részt és így nekem nem volt teljes. A gyermekeknek nagyon jó szórakozás és bátran tudom ajánlani a felnőtteknek is.. Üdv Yosi

2017.09.13 Deku

Igazán kedvelhető és tetszetős filmre sikeredett a maga keretein belül. Nekem legalábbis ennyi itt elég volt ahhoz hogy szórakozzak. Szeretem az ilyen egyszerűbb tévés filmeket. Bejött.

2016.12.07 HercegPeter

Jópofa kis film, minden korosztály számára nézhető. Nagyon tetszik a történet és a színészgárda is igen erős. Viszont a folytatások szerintem feleslegesek voltak.

2019.08.29 dailyfilmsan

Mese a felnőtteknek. Egyszer meg lehet nézni, sőt akár többször is de folyamatosan veszít a fényéből. A poénjai helyenként inkább bizarrak mint viccesek. Lényegében véve egy újabb Ben Stiller film. Poénos de nem túl nagy szám.

2018.08.02 HE7EDIK

Aranyos kis limonádé remek CGI-vel. Itt még Stiller az egyik legfoglalkoztatottabb komikus volt az álomgyárban, ám mostanság sajnos eltűnt.

2018.08.15 erahurka

Érdekes ötlet nem túl érdekes kivitelezése. Átlagos családi vígjáték olykor kellemes humorral, a történetbe viszont szorulhatott volna kicsit több eredetiség, mert kb. fél kilométertől látni lehet ki a hunyó.

2017.07.11 Szilonka

Kicsit a Jumanjit juttatja eszembe, bár sok köze nincs hozzá. Igazi mesefilm felnőtteknek, remek látvánnyal és egy izgalmas történettel.

2019.06.16 Ms. Akárki

Nagyon jó film. Ötletes alapgondolat és rendkívül vicces amikor feléled éjszaka a tárlat. Aranyos és tanulságos kis film. Owen Wilson és Ben Stiller adja a sajátságos lüke humorát a filmnek. Robin Williams pedig tökéletes és inspiráló magabiztos karakter mint mindig.

2019.05.31 Norbert93

Könnyed, családi hangulatú kaland

Gyerekkorom filmje is lehetett volna, amennyiben gyerek lettem volna a film megjelenésekor. Természesetesen a bennem szunnyadó gyerek és a mélyebb tartalmakat kereső felnőtt is szórakozott a filmen. Kategóriájánál fogva nem is vártam el fordulatos cselekményt vagy Oscar-díjas alakításokat, mivel nem ezzel a céllal és nem ilyen elvárásokat támasztó közönség felé készült. S aminek készült azt is nyújtja, könnyed szórakozást és kikapcsolódást. Ez egy egyszerű, de annál nagyszerűbb ötleten alapuló ízig-vérig családi kaland-vígjáték. Azt hiszem jobb embert nem is választhattak volna az esetlen kisember szerepére, mint Ben Stillert.

2018.12.06 harnas1207

Nem kimondottan vígjáték, inkább családi film. Kedves kis történet. Jó lett volna ha több karaktert is belevisznek, de így is élvezhető.

2017.10.20 Bazzzsi

Földhöz ragadt ember vagyok, de ennek mégis megfogott a története. Nem kell túlgondolni egy kalandfilm, egész humoros jelenetekkel. Ben Stiller is egész hiteles benne.