Éjszaka a múzeumban

Night at the Museum

2018.07.25 Norbi

Jópofa kis szerzemény. Nem volt túlbonyolítva semmi, nem estek át a túlságosan effektekkel dolgozzunk mert az úgy jó helyzetbe. Egy könnyed estére tökéletes hangulatot tud teremteni.

2017.07.24 Lonka

Egészen helyes a története, nem kell komolyan venni. Az állatok és figurák, karakterek nagyon ötletesen lettek kivitelezve, nem csodálom a további két részt.

2016.11.18 MKristijan

Egy egyedi történet, ami végre a családi filmek skáláján is eltudott érni valamit 10/5-ön túl. Nagyon szimpatikus kis film :)

2017.12.19 Greeta

Egy olyan film, amelyre a szülök is szívesen leülnek megnézni a gyerekekkel. Helyes a története, vicces és könnyed. Látványos megvalósítás ígéretes zenék.

2017.01.16 Gigi

Ha bárki kérdezi, letagadom, de nekem igenis tetszett ez a film. Néha jól esik egy olyan családi mozit megnézni, amin csak szórakozni kell, gondolkodni nem. Ez egy eredeti és kedves történet, érdemes megnézni. Meglepő volt, hogy voltak tényleg szórakoztató poénok, jelenetek, szóval többet hozott, mint vártam.

2015.02.01 Bizsu82

Egyszer meg lehet nézni. Aranyos, vicces film. Korosztály nélkül bárkinek javaslom.

2015.01.26 ANdraS

Jó kis családi film, kisebb, mondjuk 6 éves gyerek is megnézheti. Felnőttek is nevetni fognak egy pár jeleneten, az ötlet sem rossz. Nekem tetszett és megnézzük a kettest is!

2016.02.14 doroffee

Nagyon jópofa családi film kedves humorral. Az kifejezetten tetszett benne, hogy a vasárnapi apuka gyerekének az új pótapja nem egy kőbunkó, mint ahogyan szeretik beállítani őket azért, hogy automatikusan a főszereplővel szimpatizáljunk. Örültem, hog... Több

2016.02.13 Megamovie

Larry az életben nem valami sikeres ezért éjjeliőrként vállal munkát egy Természetrajzi Múzeumban.Már az első éjszaka elképesztő élményben van része: rémülten látja, hogy a múzeumban elszabadul a pokol, amikor az őskori szörnyek, vadállatok és történ... Több

2016.02.09 Rayman102

Ez egy jó kis vígjáték. Én többször is láttam és nekem tetszett. Érdemes megnézni. Hangulatos, vicces, jók a karakterek és jól meg van csinálva a múzeumi "kiállítás".

2016.04.30 mrfaktor

Emlékszem még annak idején a megjelenéskor nagyon kíváncsi voltam a filmre, mit tudnak kihozni a készítők egy életre kelt múzeum ötletéből. Valahogy így képzeltem el én is. Vicces, izgalmas, szórakoztató kaland sikeredett, amit többször meg lehet tekinteni gyerekekkel is, vagy egyedül.

2015.03.29 FarZoo

Gyerekeknek való, meseszerű vígjáték. Nem ez a Ben Stiller-Owen Wilson páros legjobb filmje. Kicsit gagyi, unalmas. Mellette szól, hogy látványos részek vannak azért benne.

2015.06.20 neeta92

Nem értem miért van ennyire lepontozva a film mikor igazából semmi baj nem volt vele. Ben Stiller jó színész és igazán kedvelhető azon kívül az effektek tökéletesek voltak. Ami nem mellékes, hogy poén szintjén is jól hozta a figurát.

2016.02.26 BlaBlaBla

Tetszett az ötlet, éjszaka életre kelnek a kiállítási tárgyak, de reggelre semmi nyoma pusztításnak. Szép és igényes a kidolgozás, kalandos történet. Felnőtteknek és gyerekeknek egyarát kiváló kikapcsolódás.