Éjszaka a múzeumban

Night at the Museum

2016.10.25 Miss_Murder

Nagyon eredeti, vagány film, igazi családi sztori. Mindenkinek nagy szeretettel ajánlom, aki esetleg még nem látta. A főszereplő nagyon jól játssza a szerepét, pont, mint a többi szereplő. Nagyon tetszett már első megnézésre is, azóta már sokszor meg... Több

2015.01.28 krissz001124

Nem mondom azt hogy rossz,de azt sem hogy jó. Nállam egy kicsivel több mint egy közepes film. Nézhetö, jó hangulatú,családi film.

2017.10.06 orlandooo

Igazán kedvelhető és tetszetős filmre sikeredett a maga keretein belül. Nekem legalábbis ennyi itt elég volt ahhoz hogy szórakozzak. Szeretem az ilyen egyszerűbb tévés filmeket. Bejött.

2016.02.13 domi1229

Nem rossz film, de nem az a nagyon király ütős film, de Ben Stiller elég jót alakít és csak ez hozza fel a filmet. Elég egyszerű kis film, egy párszor meglehet nézni még akár nevetni is lehet rajta korosztály nélkül.

2015.03.04 Lacroix

Helyenként bugyuta és vicces. Családoknak tökéletes.Barátoknak elmegy szódával vígjáték

2015.01.23 Buffy

Látványos kis kalandfilm lett az Éjszaka a múzeumban, de ez a legtöbb jó, amit el lehet róla mondani. Télen, a gyerekekkel, tévé előtt ki egyszer meg lehet nézni, és annak örülni, ahogy ők örülnek, de egyedül azért nem vágnék bele, csak ha nagyon aludni szeretnék.

2015.01.30 b.szenti007

Minden családnak ajánlom figyelemébe, nem emlékszem olyan részletre, amit ne láthatna 12 év alatti gyerek is. Izgalmas és humoros. Nagyon jó a története.

2015.01.25 dj.piszu

Nem rossz, de inkább én már nevetségesnek tartom..Jobbra számitottam

2015.02.23 Jcsornane

Jó kis film mindenképp érdemes megnézni az összes részt. Nagyon szórakoztató, ideális családi program. Engem végig lekötött, remekül mulattam rajta.

2015.03.19 Vanessa

Aranyos, szórakoztató, mesés kis film. Játékos és pörgős, de nem egy nagy sztori. Egész család nézheti. Ben és Owen jól alakítanak benne, beleillenek a szerepbe.

2015.10.19 DarkLion

Egy tipikus hollywoodi matinémozi olyan gyerekeknek, akik már rongyosra nézték a Verdákat. Van némi sovány próbálkozás benne a humorra, de ez tényleg megreked a próba szintjén. Viszont kellemes a hangulata, szépen lepörög az egész, anélkül, hogy különösebb szenvedést okozna, és nálam ez a közepes filmek ismérve.

2015.06.09 alien007

Én kimondottan élveztem, egy abszolút korrekt kis családi film, ami pont annyit tud, amennyit ígér, nem ver át, nem hazudik, ez van, tetszik, tetszik, nem tetszik, nem tetszik. Még mindig dimenziókkal jobb, mint az olyan családi filmek, mint a Szájkosaras kosaras és társaik.

2014.10.27 Guszti

Az ötlet kimondottan tetszett, de a megvalósítás valahogy elcsúszott, egyszerűen csak nagyon, hm, semmilyen, és valahogy nem is túl ízléses. Nem jött be.