A varázslók visszatérnek: Alex kontra Alex

The Wizards Return: Alex vs. Alex

2019.08.04 Ms. Akárki

Selena Gomez miatt néztem csak meg ezt a részt mert imádom, de ezt már kár volt legyártani. Fantáziátlan és unalmas volt számomra. Pedig a sorozatot kedveltem.

2016.10.08 lolita13

Alig vártam, hogy megnézhessem, mert imádom Selena Gomezt Főleg ott ahol varázsol is :9 és őszintén olyan volt amilyet vártam.

2015.10.31 katalin19

A legjobb szerepet Selena játsza a filmben is és a sorozatban is. Példa képem is. Nagyon jól ki van találva minden. Varázslatos tényleg az egész film szereplőkkel együtt mindennel együtt. :D

2016.08.07 Kardos

Szeretem ezt a sorozatot nagyon de főleg csak selena gomez miatt bevallom. Különben nagyon sekéjesek és idegesítőek a történetek sajnos. Ez amolyan sitcom jellegű sorozat, ami nem éppen a stílusom, de az alaptörténete jól kihasználható és aranyos.

2015.10.20 J.Fatime

Nagyon szeretem a sorozatot és szeretem,hogy Selena színésznőként is ilyen jól megállja a helyét nem csak énekesként. Ezt a filmet inkább már mesének mondanám ezzel a varázslatos világával,de attól függetlenül élvezhető és érdekes,nem csak gyerekeknek.

2016.01.31 viraggg

Nagyon szerettem a sorozatot, és a hozzá tartozó filmeket is, szerintem nagyon jó színészek játszanak benne. Nyilván ez egy teljes mesevilág, hisz kevés benne a ráció, ennek ellenére nagyon aranyos és vicces történetei és karakterei vannak, bármikor, bármilyen korosztálynak jó szórakozást nyújt.

2015.01.28 Bernyke

Remek film lett! Imádom a sorozatot, láttam az összes részét és kár, hogy már nem forgatják tovább :)

2015.01.26 agnes

Imádom ezt a filmjét is ! Hiszen nem csak a Csajok Monte Carloban tudta fantasztikusan eljátszani a két szerepet, hanem még ebben is !