Babe: Malac a városban

Babe: Pig in the City

2019.06.12 Nagy Zsolt

Érdekes film, de a malachúsról való lemondás gondolata nem fordult meg a fejemben. Sőt lókolbászt és libahúst is eszem :)

2017.04.18 indingo

Kisgyerekként láttam még moziban, ami nagy szó volt, mert egyszer-kétszer mentünk csak évente. akkor nagyon tetszett, de rá kellett jönnöm, hogy már idősebb fejjel is jó a film. Helyes a története és Babe magyar hangját nagyon eltalálták.

2017.11.04 Bazzzsi

A malacka nagyon helyes volt a filmben. Ebben a részben az asszony a főszereplő, a gazda kevesebbet szerepelt. Ezt hiányoltam. Kedves, gyermeteg film.

2018.08.30 Lonka

Ó, amikor még ilyen filmekre ült be az ember a moziba! Helyes, kedves, igazi családi történet.

2017.10.02 Bibabac

Kicsi gyerekként nagyon sokat néztem a tv-ben. Aranyos, kedves kis történet, és még mindig imádom a malackát ^^ Gyerekeknek szerintem élvezetes, de felnőttként már kevés élvezhető jelenetet találok benne.

2015.03.20 habtündér

Istenem,de rég láttam ezt a filmet! Még alsós voltam,amikor a moziban adták. Aranyos kis mese azt hiszem - emlékszem utána jó ideig nem voltam hajlandó malac husit enni!:) Szerintem családi alap mozi - mondjuk kisiskolás korú gyerekeseknek!

2015.02.24 lexlutor

Rém cuki mozi, nekem az első rész is nagyon tetszett, így természetes volt, hogy megnézem a másodikat is. Mondják, hogy a folytatások alaposan le szoktak maradni az eredeti film sikerétől. Szerintem ez ebben az esetben nem így volt.

2016.10.31 Tchiva

Ez is pontosan olyan kedves és humoros, ugyanakkor szívszorító volt, mint az első rész. Szerette az egész család.