Babe

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Gyerekkorom egyik legnézettebb filmje. Nagyon sok érzelem keveredik benne és az állatok hihetetlenül vannak betanítva.

indingo   2018. 04. 26.

Még moziban láttam sok-sok éve. A kismalac magyar hangját nagyon eltalálták ,nagyon édes. A története is kedvelhető a sok-sok állattal, meg a gazdával.

VvV   2018. 11. 09.

Kedves kis mese. Jól megoldottá az állazok kommunikációját, nem lett művi az egész. A története szerethető és szívmelengető.

Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Aranyos és tanulságos film. Gyerekkorom egyik legjobbja. Nagyon izgultunk, hogy a kismalacot sikerüljön megmenteni és ne egyék megXD És újabb lehetőségeket is kap már itt, hogy csillogtassa tehetségét.

doroffee   2016. 02. 14.

Imádtam ezt a filmet kiskoromban. Annyira édes és bájos... és emberi... már ha ezt lehet mondani egy állatos filmre. És igen, nagyon cuki volt benne a malac!

A Rotten Tomatoes oldalán 97%-os értékelést kapott 70 kritika alapján.

Mivel a kismalacok nagyon gyorsan nőnek, összesen 48 malacka alakította Babe-et.

(ps)

A forgatáson 56 állatidomár dolgozott mintegy 1000 állat részvételével.

(ps)