Babe

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Gyerekkorom egyik legnézettebb filmje. Nagyon sok érzelem keveredik benne és az állatok hihetetlenül vannak betanítva.

indingo   2018. 04. 26.

Még moziban láttam sok-sok éve. A kismalac magyar hangját nagyon eltalálták ,nagyon édes. A története is kedvelhető a sok-sok állattal, meg a gazdával.

VvV   2018. 11. 09.

Kedves kis mese. Jól megoldottá az állazok kommunikációját, nem lett művi az egész. A története szerethető és szívmelengető.

doroffee   2016. 02. 14.

Imádtam ezt a filmet kiskoromban. Annyira édes és bájos... és emberi... már ha ezt lehet mondani egy állatos filmre. És igen, nagyon cuki volt benne a malac!

FarZoo   2015. 06. 24.

Kategóriájában valóban sikert aratott film volt, de azzal azért nem értek egyet hogy egy családi vígjáték lenne, mert azért felnőtt fejjel nem nyújt nagy élményt. Alapvetően egy aranyos, látványos kis film.

A Rotten Tomatoes oldalán 97%-os értékelést kapott 70 kritika alapján.

Mivel a kismalacok nagyon gyorsan nőnek, összesen 48 malacka alakította Babe-et.

(ps)

A forgatáson 56 állatidomár dolgozott mintegy 1000 állat részvételével.

(ps)