Hóból is megárt a sok

Hóból is megárt a sok

Snow Day

New York-ban beköszönt a tél, ám az idő inkább mondható nyáriasnak. A kis Natalie (Zena Gray) azonban reménykedik, hogy hamarosan leesik az első hó. Álma teljesül, hiszen egy váratlan éjszakai hóesés következtében megáll az élet a városban, az iskolában pedig… Több

Premier (HU): 2000.12.19.

2016.07.14 matynero

Nagyon ott van, én halálra röhögtem magam, szerintem egy igazi gyöngyszem, ami nagyon visszahozza ezeknek az éveknek a hangulatát.

2016.02.17 Phalanx

Hát, nem is tudom, annyira nem dobtam hátast ettől a filmtől. Mármint, szerintem egyszer meg lehet nézni, de el is felejti az ember. Amolyan kikapcsolós sztori, de nem különösebben tudtam venni a poénokat sem.

USA és Kanada a két helyszín, ahol a film játszódik.Szerző: krajcsie

A Nickelodeon Movies 4. forgalmazott filmje.Szerző: mamiéstöti2

A Hóból is megárt a sok 13 millió dollárból készült el, összesen 62 500 000 millió dollárt eredményezett.Szerző: Bogi87

A filmben Chase figurájának munkahelye egy valódi stúdió a kanadai Edmontonban. Abban az időben helyi meteorológus ugyanazt a táblát és hasonló módszereket alkalmazott az időjárás-jelentéshez, sőt, a filmben megjelenő két hírolvasó valójában nem színész, hanem tévések. Szerző: Bogi87