Hull a pelyhes (1996)

Jingle All the Way

VvV   2021. 12. 20.

Arnold Schwarzeneggertől teljesen távol áll a karakter, de mégis működött a film. Egy édesapáról szól, aki mindenre képes azért, hogy kisfiának örömöt szerezzen karácsonyra.

indingo   2017. 04. 18.

Párszor láttam, mert még talán ez volt az utolsó VHS, amit megvettünk. A karácsonyi forgatag és fejetlenség az ami tetszett benne és a története is helyes.

7ETEDIK   2019. 12. 28.

Kellemes kis karácsonyi limonádé, Arnie-nak jól álltak a kevésbé komoly szerepek is, elég csak az Ovizsarura gondolni.

Greeta   2016. 09. 29.

Gyerekkoromban kedveltem, fiataloknak jobban bejön. A története tipikus amerikai, de jó látnia karácsonyi forgatagot.

SzFa   2017. 10. 27.

Imádom ezt a filmet. Arnold Schwarzenegger fantasztikusat alakított. Szerintem ez egy kötelező darab. Emlékeztes rész az amikor a kisfiú mondja hogy ' az apukám a Turbo man.' Nagyon aranyos film.

petraszab   2020. 10. 20.

Olyan apukás akciófilm, ahol az édesapa mindent megtesz, hogy a gyerkőc boldog legyen. Nem lehet komolyan venni a filmet, de kedvelhető.

TribeBubu   2016. 12. 20.

Valójában ez egy iszonyú béna film, de valamiért nagyon szeretem. Talán mert gyerekkoromban láttam először, és akkor nagyon bírtam Schwarzi filmjeit meg az ilyen bolond karácsonyi mókákat. Bár sok poénon még most is jókat derültem :D Főleg Sinbad ját... több»

A film gyártási költsége 60M $ volt és nagyjából ugyanennyi pénzt keresett az Egyesült Államok mozijaiban.

Danny Woodburns első karácsonyi filmje.

Arnold Schwarzenegger és James Belushi második lakalommal szerepeltek együtt egy filmben az 1988-as Red Heat után.

Turbo-Man vörös ruháját a DC Comic szuperhősének, The Flash-nek a ruhájáról mintázták.

A Wintertainment Parade-ot az Universal Studios-ban vették fel május közepén, Los Angeles-ben.