Hull a pelyhes

Jingle All the Way

2022.12.05 Lóri Ádámcsik

Top10-es karácsonyi mozi

A legjobb karácsonyi filmek toplistáján a helye ennek a mozinak. Kicsit gagyi itt-ott, kicsit limonádé, de kétségkívül szórakoztató. Nagyon jól tükrözi, hogy mennyire materiális lett a világ, de kétségkívül azt is, hogy mennyire szeretnék a szülők, hogy a gyerekük örüljön és boldog legyen.

2021.12.20 VvV

Arnold Schwarzeneggertől teljesen távol áll a karakter, de mégis működött a film. Egy édesapáról szól, aki mindenre képes azért, hogy kisfiának örömöt szerezzen karácsonyra.

2017.04.18 indingo

Párszor láttam, mert még talán ez volt az utolsó VHS, amit megvettünk. A karácsonyi forgatag és fejetlenség az ami tetszett benne és a története is helyes.

2019.12.28 HE7EDIK

Kellemes kis karácsonyi limonádé, Arnie-nak jól álltak a kevésbé komoly szerepek is, elég csak az Ovizsarura gondolni.

2016.09.29 Greeta

Gyerekkoromban kedveltem, fiataloknak jobban bejön. A története tipikus amerikai, de jó látnia karácsonyi forgatagot.

2020.10.20 petraszab

Olyan apukás akciófilm, ahol az édesapa mindent megtesz, hogy a gyerkőc boldog legyen. Nem lehet komolyan venni a filmet, de kedvelhető.

2017.10.27 SzFa

Imádom ezt a filmet. Arnold Schwarzenegger fantasztikusat alakított. Szerintem ez egy kötelező darab. Emlékeztes rész az amikor a kisfiú mondja hogy ' az apukám a Turbo man.' Nagyon aranyos film.

2021.05.16 stewie_griffin_2005

A maga kategóriájában szerintem egy 8/10-es film, Scwarzi érdekes ebben a szerepben. A története egyszerű (mégis milyen legyen egy karácsonyi családi filmnél), de aranyos.

2016.12.20 TribeBubu

Valójában ez egy iszonyú béna film, de valamiért nagyon szeretem. Talán mert gyerekkoromban láttam először, és akkor nagyon bírtam Schwarzi filmjeit meg az ilyen bolond karácsonyi mókákat. Bár sok poénon még most is jókat derültem :D Főleg Sinbad ját... Több

2018.01.25 Bob

Gyerekkorom egyik kedvence volt ez a film. :) Családi vígjáték Schwarzival. Karácsonykor, ha leülünk a gyerekkel filmezni, biztosan tetszeni fog neki.

2015.04.23 mimi

A sok lehúzó kritika ellenére egy igenis jó és szórakoztató karácsonyi filmről van szó. Schwarzenegger néha egész tűrhetően játszik, néha pedig egyenesen borzasztóan.