Játssz egy LG Q6-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login
NA

Mikulás karácsonyra

(Snekker Andersen og Julenissen)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

KingPin   2017. 12. 03.

A reszkessetek betörők és a Télapu helyett egy igencsak jó alternatíva lehet karácsonyra. :) Szerintem nagyon hangulatos, kedves történet, ami nagyon meg tudja alapozni a karácsonyi hangulatot egyúttal. Talán egy kicsit borongós, de ettől eltekintve remek film.

Gino   2017. 12. 02.

Mivel ez nem az a fajta karácsonyi film, amit majd minden évben elismételnek majd a tévében, érdemes megnézni esetleg máshol, szerintem csodaszép film, minden a helyén van benne, sok hozzáfűznivalóm nincs, látni kell egyszerűen!

Jó tudni, hogy a Mikulásnak is van zsörtölődő családja, és hogy a gyerekei még sosem láttak asztalost. Ennél nagyobb felismeréssel viszont nem szolgál a norvég családi film, a Mikulás karácsonyra. De legalább bő egy óráig tart csupán. PAPP SÁNDOR ZSIGMOND KRITIKÁJA. több»