Hajmeresztő nap

Hajmeresztő nap

Bad Hair Day
Eszti

Egy családi vígjáték a számítógépek világában igen otthonosan mozgó tinédzser lányról, akiknek a végzős napja őrült üldözésbe fordul át egy szerencsétlen rendőr és egy ékszertolvaj miatt.

(hp)

Rendező: Erik Canuel
Ország: Kanada
Premier: 2015.02.13. | Disney+ (2022.06.14.)

KULCSSZAVAK

2019.08.17 [email protected]

Én nagyon sokszor láttam és szerintem nagyon vicces.

2015.05.24 superxaba

Nagyon remek, szirupos csöpögős, rikító színű, egyszer megnézős családi vígjáték esős vasárnap délutánokra, amelyikben Leigh-Allyn Baker mindenkit simán lejátszik a vászonról.

2017.07.08 a-arnold

Elég jó film, már többször láttam :) A kiscsaj milyen keménybe nyomja már a webprogramozást, de a vezetés nem nagyon megy neki, pedig elég okosnak tűnik az elején :D

2018.08.02 Megamovie

Tipikus tinivígjáték .Van benne egy két jó poén és a két főszereplő párosa is jól működik együtt. De a történet béna és erőltetett, a hangulata meg olyan semmilyen csak sodródik vele az ember, ami nem baj de sose lesz nálam annyira kiemelkedő mint pl.: egy angol sorozat, ezáltal könnyen felejthetővé válik.

2016.01.26 Eszti

Olyan kis tinis,gimis csajos filmecske.Nem volt túl vicces,de egyszer meg lehet nézni a családdal unalmas hétvégén.Legalább Leigh nagyon jól játszott a filmben,a többiek elbújhatnak mellette.