King - Egy kis oroszlán nagy kalandja

King - Egy kis oroszlán nagy kalandja

King

King, az oroszlánkölyök a kereskedelem áldozatául esik, sikerül azonban megszöknie, mielőtt feltennék őt egy repülőre. A 12 és 15 éves Inés és Alex otthonában talál menedékre, a testvérpár pedig azzal a képtelennek tűnő ötlettel áll elő, hogy saját maguk jutattják haza Afrikába Kinget.

Persze… Több

Ország: Franciaország, Belgium
Premier (HU): 2022.09.15. | Telekom TVGO (2022.12.15.) | HBO Max (2023.01.13.)
Forgalmazó: ADS Service

2023.06.10 HE7EDIK

Egyszerűen nem tudok haragudni az efféle „rátalálunk egy emberi kapzsiságtól szenvedő állatra és megmentjük” filmekre, mert annak ellenére hogy mértéktelenül hatásvadászok és gyerekesek, mégis simogatják állatbarát lelkemet.

2023.02.13 drg0602

Kellemes kis családi film. Aranyos a kis oroszlán, és a karakterek és színészek is nagyon jók. Elég cselekményesnek is mondanám. Mindenképpen érdemes megnézni. Értékelés: 10/10

2022.09.16 JollyDzsé

Eszméletlenül cuki volt ez a film, én szinten em tudtam betelni vele. Mindenkinek csakis ajánlani tudom!

2022.09.15 Szabi

Nagyon könnyed szórakozást tud nyújtani, én egyszerűen nagyon élveztem. Szerintem remekül meg van írva a sztori, és a karakterek is izgalmasak.

A film összbevétele 3 733 841 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 41 558 690 forintot termelt. A hazai mozik összesen 27 044 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.