Vélemények: Bean - Az igazi katasztrófafilm (1997)

Timon   2020. 05. 06.

Eszméletlenül vicces volt,szanaszét röhögtem magam.Egy darabig nem éreztem eröltetettnek,de a vége felé...az már sok volt.A legjobban az elejét élveztem,a fő kedvenc részem a vidámparkos jelenet.

GedyPapa   2017. 03. 06.

Annyira szeretem. Nem tudom miért, lehet pont azért, mert alig szól pár szót mégis vicces. Van egy-egy kínos jelenet benne, de alapvetően számomra ez az egyik kedvenc vígjátékom pedig nagyon sokat láttam már. Mr. Bean megunhatatlan!

Sabnock Sanatory   2019. 08. 31.

Katasztrófa elviselni ezt az embert egy komplett film erejéig.Nem szerettem,mert így töményen nekem sok.És így unalmas,és erőltetett is volt. Kifejezetten gyenge film.

HercegPeter   2016. 12. 04.

Nekem ez sajnos tényleg katasztrófa volt. Kár volt kimozdítani a saját közegéből. Szó se róla, jó és vicces, de nincs meg az a Mr.Bean feeling-je, mint ami megvolt régen. Az sem volt a legjobb ötlet, hogy a sorozathoz képest, sok volt a szövege. Nek... több»

Ms. Akárki   2019. 05. 19.

Zseniális vígjáték. Rowan Atkinson elmebetegül vicces egy karaktert épített. Sokszor fejfogó ökörségek vannak a filmben, de Beantől nem is várnánk mást. Rengetegszer láttam már és valószínű még fogom is.

Lonka   2017. 07. 31.

Rowan Atkinson mindig szerepben van, nem is tudom másként elképzelni. Már önmagában vicces figura, csak rá kell nézni. Én szétröhögtem magam a filmen, nagyon tetszett.

SzFa   2017. 10. 27.

Minden Mr. Bean film egyedi és fantasztikus. Mr. Bean egy nagyon egyedi karakter. Imádom a filmjeit és egyikben sem csalódtam még. A történet és az alakítások is különlegesek. imádom az a művészi alkotást, amit Mr. Bean készített a filmbe.

szabomarc   2019. 02. 18.

Aki alapvetően szereti a Mr. Bean sorozatot, azt nem érheti csalódás, ha ezt a filmet megnézi. A humor ugyanaz, csak itt nem 20 percen keresztül, hanem maratoni hosszúságban. Nekem tetszett.

doroffee   2016. 02. 15.

Nekem ez a film picit csalódás volt. Nem hozta azt igazi Mr. Bean-fílinget, mintha a sorozat hírnevét meglovagolva készítettek volna egy apró nyomokban rá emlékeztető valamit. Amúgy tűrhető volt a humora.

esfworld   2016. 01. 13.

Örök kedvenc marad, olyan jó filmeket tudtam csinálni a 90-es években :/ nagyon hiányoznak az azokhoz hasonló filmek a maiak már csak klisék tömkelege sajnos.

szkodvig   2017. 06. 02.

Nagy kedvenceim egyike. Gyerekkorom óta szeretem Mr. Beant. Ez a filmje fényévekkel jobb a Mr. Bean nyaral-nál, többször nézős kis mozi tele sok-sok humorral. Akik egy laza kikapcsolódásra vágynak azok ne hagyják ki semmiképpen sem!:)

KATE   2015. 01. 10.

Eredetileg sokkal rosszabbra számítottam ettől a filmtől, de végül volt benne egy-két vicces jelent, no nem Rowan Atkinson miatt, akit ki nem állhatok, inkább csak egy jól összerakott vígjáték volt. Hát ez a véleményem.

shinijimmy   2017. 07. 03.

Kisebb koromban nagyon szerettem Mr. Beant, meg Rowan Atkinsonnak ezt a karakterét, ami pl. a Johnny Englishben is van, de felnőtt fejjel inkább irritálónak találom. Nem igazán hiszem, hogy lenne bármi vicces ebben a filmben, még a klasszikus angol h... több»