A Flintstone család

The Flintstones

2021.03.08 Interfectorem Sabnock

Aranyos kis sztori, megspékelve John Goodman (Kovakövi Frédi), Elizabeth Perkins (Kovakövi Vilma), Rick Moranis (Kavicsi Béni) és Rosie O'Donnell (Irma) szuper játékával, sőt. Tetézik mindezt a gyönyörű Halle Berry kéjsóvár játékával, és szinte fedet... Több

2017.02.05 hszpp

Nagyon különleges es szórakoztató film. Manapság sajnos kevés film-mese kombot láthatunk,pedig lenne ra boven igény. Nagyon jo szineszekkel,s diszletekkel :))

2016.10.13 Fahéjgolyó

Mintha tényleg a mesét nézné az ember, csak élőszereplős változatban. Minden karakter, helyszín, még a párbeszédek is azt a hatást keltik. Rengetegszer néztem meg kiskoromban kazin, nagyon szerettem.

2017.10.17 Szilonka

Nem igazán jött be a film, nagyon erőltetettek a poénok. A rajfilm sokkal élvezhetőbb és humorosabb volt. Nem is értem miért kell egy meséből élőszereplős valamit csinálni.

2016.10.04 Ghotik

Tetszett a filmben hogy karakteresek a szereplők és illik a rájuk osztott szerep. Jó, humoros családi film, ami minden korosztálynak igazi kikapcsolódás lehet. Laza, szórakoztató film.

2016.12.02 Szorcsik

Azok, akik szeretik a Flinstone rajzfilmsorozatot, azok biztosan szeretni fogják az ebből késült filmet is, melyben valamennyi Flinston szereplő képviselteti magát é tökéletesen átadja a rajzfilm hangulatát.

2019.07.28 Ms. Akárki

Imádom. Felnőtt fejjel is. Klassz ahogy a régi ismert mesekaraktereket megfilmesítették. Nagyon eltalálták a szereplőgárdát. Egyedi és látványos feldolgozása a mesének.

2017.05.09 TribeBubu

Nem igazán értem, miért vannak olyan sokan rossz véleménnyel erről a filmről. Szerintem nagyon vicces és jópofa rajzfilmfeldolgozás. (Azok a kőkorszakra konvertált márka- és személynevek felnőttként új poénként ütöttek.) Bár nem kizárt, hogy a Romhán... Több