Evan, a minden6ó

Evan Almighty

2024.03.30 Fikatours_blogger

Pótoltam ezt a kihagyhatatlan műalkotást. A története kreatív, és szórakoztató volt látni ennyi sorozatsztárt egy filmben.

2018.12.07 mamiéstöti2

Ötletes vígjáték, bár van benne egy-két a vallást kicsit sértő poén. A szereplők remek érzékkel nyúltak a szerepükhöz.

2022.09.25 uniterra

Jó kis lötyögős családi film. Én élveztem. A szereplőket látva pont erre számitottam.

2015.05.13 Curacao86

Szórakoztató, vicces vígjáték, némi tanulsággal, minden korosztálynak, jó szereplőkkel és sztorival. Felesleges a vallásba vagy színészi alakításokba belemenni. Vannak benne kevésbé ismert arcok is (pl. Wanda Sykes), de természetesen Morgan Freeman, ... Több

2021.12.12 BÉLA

Gyenge

Bocsi, de ez egy tipikus amcsi gagyi film.

2017.08.28 T.Andras

Nagyon bájos, kedves kis vígjáték, melyet sokszor láttam már a családdal és mindenkinek nagyon tetszett. Tökéletes választás egy könnyed kis kikapcsolódáshoz.

2015.05.10 Szeky

Evan, nem érdemelt volna meg szerintem egy külön filmet. Valamiért olyan érzésem van, mintha még egy bőrt lehúztak volna a Minden6ó c. filmről. Evan ugyanúgy szerepelt abban is, sőt Morgan Freeman ugyanúgy Istent játszott. Ettől függetlenül egyszer m... Több

2021.05.08 Máki

Mi az a 6,6-os értékelés a filmen?! Szerintem király. Humoros, bájos, tanulságos történet mindenkinek. Tetszett, hogy feldolgozták a Noét. Részemről 9/10.

2015.05.06 tomvétsz

Minden elvárás és a magas költségvetés ellenére sem sikerült annyira jól ez a film, mint azt a készítők elvárhatták volna. Komédiának nem igazán vicces, drámának viszont egyáltalán nem felel meg. A filmet a kritikusok is rosszul fogadták, egyszerűen hiányzik a poénokból az élet és hiányzik a filmből a tempó.

2015.02.05 keepingboy86

Morgan Freeman, mint Isten, ismét? Ezt meg kell nézni. :) Remek, humoros kis mozi, nem fog csalódást okozni annak, aki rászánja magát.

2015.08.18 ZsoltSon

Nem egy igazán erős film, inkább közepes. Kissé lassú egy kicsit unalmas is. Már eleve az alapötlet gyengének hangzik, és a megvalósítás sem túl ötletes. Van pár jó poén, de nagyjából ennyi. A színészeket nem érheti negatív kritika, ők minden tőlük telhetőt megpróbáltak, egyszerűen a forgatókönyvben nem volt több.

2015.02.19 gotencha

Noe bárkájának különös feldolgozása, de nagyon szórakoztató. Morgan Freeman nem okoz csalódást, ahogy Steve Carell sem, nagyon jó színészi játékot láthatunk.