Kutyák és macskák: A rusnya macska bosszúja (2010)

Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore

london2012   2015. 07. 23.

Na a rusnya macska tényleg rusnya benne. :) Szórakoztató kikapcsolódást nyújthat ez a film az egész család számára. Kicsiknek nagyoknak egyaránt érdemes megnézni.

Regi82   2015. 11. 16.

Alig voltak a filmben olyan részek ahol nevetni tudtam volna. Az első részhez képest ez sokkal gyengébb lett. A történet viszont jobb volt és a galamb figura különösen tetszett. Valamint nem csak gyerekeknek való,mert a felnőttnek is tetszeni fog.

Bernie   2017. 08. 28.

Arra számítottam, hogy a folytatás is egy kedves, aranyos állatkás film lesz, de nekem ez már valahogy túl sok volt. Nem is igazán jön be ez a macska - rossz, kutya - jó leosztás. túlságosan is éles sztereotípia ez. Minden esetre szerintem azért még így is belefér az egyszer nézhető kategóriába.

Nemecsek   2016. 12. 28.

Az előző részt én egyszerűen imádtam, annyira jópofa volt, de ez szöges ellentéte sajnos. Nagyon kínos volt látni a rossz animációt és a humora is elképesztően erőltetett volt. Szerintem egy nagyon felejthető és kiábrándító film.