A minden6ó (2003)

Bruce Almighty

Jim Carrey
Jim Carrey

drg0602   2021. 04. 07.

Szuper jó kis Jim Carrey film. Jó téma, kellemes hangulatú film. Érdemes megnézni. 10/10

Deku   2017. 07. 25.

Jim Carrey újabb filmje mit képtelenség utálni. Hülyére röhögtem magam a film jó sok pontján mert eredeti volt. Nem kellett trágár poén ahhoz, hogy vicces legyen.

Sabnock Sanatory   2020. 03. 18.

Jim Carrey a mimika király.Ez a filmje olyan nagyon közepesre sikerült,nem volt valami nagy durranás.Nézhető,de könnyen felejthető.Nem hagyott bennem mély nyomokat.

hszpp   2017. 02. 05.

Ki ne szeretne Jim Carreyt:) minden filmjeben hozza a raszabott,tokeletes szerepet. Igen jo színészi játékkal,s humorral rendelkező színész. Kedves történet,nem csak egyszer megnezos film.

Ms. Akárki   2019. 07. 20.

Nagyon jó film. Jim Carrey egyik legismertebb és legjobb filmje. Persze olyan őrült sok mondanivalóval nem rendelkezik, de kellemes kikapcsolódás volt. Poén volt ahogy próbálja a sok fohász teljesíteni.

felicity   2018. 07. 24.

Ezt a filmet is de rég láttam. De emlékeim szerint nagyon jó és humoros.

kevelin   2019. 06. 01.

alapvetően nem szeretm jim carreyt nekem nagyon sok néhány filmje. inkább bárgyú v gusztustalan mint vicces. na ez kivétel. itt valahogy sikerült eltalálni azt az arányt amikor még fogyasztható az amit kitaláltak

Kasszasikernek is nevezhetjük a filmet, mivel 81 millió dolláros költségvetésre 484,5 millió dollárt termelt.

(LionelMessi10)

2003-ban a 5. legtöbb bevételt hozó film volt.

Jim Carrey-nek valóban van egy olyan Saleen S7 típusú autója, amilyet a filmben is vezet; ezt a modellt egyébként gyakran összekeverik a Mclaren F1-gyel.

(SódóGA)

Amikor Jim Carrey a film elején bekapcsolja a tévét, John Murphy jelenik meg a képernyőn, aki valóban vezető sporthír olvasó a WKBW csatornánál.

(SódóGA)

A film Buffalóban játszódik, mivel Jim Carrey Észak-Buffalóban nőtt fel, és gyerekként rajongott a WKBW TV hírműsoráért.