A minden6ó

A minden6ó

Bruce Almighty

Jim Carrey
Jim Carrey

Bruce Nolan minden vágya, hogy hírolvasó lehessen a Buffalo városi televíziónál, végül mégis riválisára, Evan Baxterre esik a választás. Bruce dühében elveszíti a fejét egy élő közvetítés alkalmával, és barátnője mellett sem talál vigaszt. Még az Úrra is haragszik, aki megelégeli, hogy Bruce… Több

Rendező: Tom Shadyac
Forgatókönyvíró: Steve Koren, Mark O'Keefe, Steve Oedekerk
Premier (HU): 2003.09.11. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.09.26 Erik Csok

Akartam egy kicsit nevetni, és mivel ezt a filmet már rég láttam, úgy döntöttem hogy újranézem. Már elsőre is tetszett, de most még jobban. Most értettem meg igazán, hogy ez a film sokkal több egy vígjátéknál, mert van benne dráma is. És igen, bekönn... Több

Jim Carrey a mimika király.Ez a filmje olyan nagyon közepesre sikerült,nem volt valami nagy durranás.Nézhető,de könnyen felejthető.Nem hagyott bennem mély nyomokat.

2017.07.25 Deku

Jim Carrey újabb filmje mit képtelenség utálni. Hülyére röhögtem magam a film jó sok pontján mert eredeti volt. Nem kellett trágár poén ahhoz, hogy vicces legyen.

2017.02.05 hszpp

Ki ne szeretne Jim Carreyt:) minden filmjeben hozza a raszabott,tokeletes szerepet. Igen jo színészi játékkal,s humorral rendelkező színész. Kedves történet,nem csak egyszer megnezos film.

2021.04.07 drg0602

Szuper jó kis Jim Carrey film. Jó téma, kellemes hangulatú film. Érdemes megnézni. 10/10

Kasszasikernek is nevezhetjük a filmet, mivel 81 millió dolláros költségvetésre 484,5 millió dollárt termelt.Szerző: LionelMessi10

2003-ban a 5. legtöbb bevételt hozó film volt.Szerző: mamiéstöti2

Jim Carrey-nek valóban van egy olyan Saleen S7 típusú autója, amilyet a filmben is vezet; ezt a modellt egyébként gyakran összekeverik a Mclaren F1-gyel. Szerző: SódóGA

Amikor Jim Carrey a film elején bekapcsolja a tévét, John Murphy jelenik meg a képernyőn, aki valóban vezető sporthír olvasó a WKBW csatornánál. Szerző: SódóGA

(2019. 04. 09.)
Bruce Almighty (2003)
Van reggel, mikor az ébresztőóra bemondva az unalmast elősegíti késésünket a munkánkból. Az újságunkat kilopják a postaládából, a lift pedig megakad velünk két emelet között. Kollégánk előnyösebb ajánlatot kap, amit nekünk ígértek, kocsink pedig lefullad a sztráda közepén, pont olyan helyen, ahonnan a legközelebbi benzinkút szinte órákra található.... Több