A minden6ó

Bruce Almighty

2022.09.26 Erik Csok

Akartam egy kicsit nevetni, és mivel ezt a filmet már rég láttam, úgy döntöttem hogy újranézem. Már elsőre is tetszett, de most még jobban. Most értettem meg igazán, hogy ez a film sokkal több egy vígjátéknál, mert van benne dráma is. És igen, bekönn... Több

Jim Carrey a mimika király.Ez a filmje olyan nagyon közepesre sikerült,nem volt valami nagy durranás.Nézhető,de könnyen felejthető.Nem hagyott bennem mély nyomokat.

2017.07.25 Deku

Jim Carrey újabb filmje mit képtelenség utálni. Hülyére röhögtem magam a film jó sok pontján mert eredeti volt. Nem kellett trágár poén ahhoz, hogy vicces legyen.

2017.02.05 hszpp

Ki ne szeretne Jim Carreyt:) minden filmjeben hozza a raszabott,tokeletes szerepet. Igen jo színészi játékkal,s humorral rendelkező színész. Kedves történet,nem csak egyszer megnezos film.

2021.04.07 drg0602

Szuper jó kis Jim Carrey film. Jó téma, kellemes hangulatú film. Érdemes megnézni. 10/10

2019.07.20 Ms. Akárki

Nagyon jó film. Jim Carrey egyik legismertebb és legjobb filmje. Persze olyan őrült sok mondanivalóval nem rendelkezik, de kellemes kikapcsolódás volt. Poén volt ahogy próbálja a sok fohász teljesíteni.

2019.06.01 kevelin

alapvetően nem szeretm jim carreyt nekem nagyon sok néhány filmje. inkább bárgyú v gusztustalan mint vicces. na ez kivétel. itt valahogy sikerült eltalálni azt az arányt amikor még fogyasztható az amit kitaláltak

2018.07.24 felicity

Ezt a filmet is de rég láttam. De emlékeim szerint nagyon jó és humoros.

2016.02.14 doroffee

Nagyon jó kis film ez. Vannak sírvaröhögős pillanatai, de mégis van mögötte tartalom is, nemcsak levegő. Nagyom sokat mond arról, milyen felelősséggel jár a hatalom.

2016.04.22 Loborg

Nagyon jó vígjáték , bár Jim Carrey-nek azt a kevés nem vígjáték filmjét jobban kedvelem, mint amikben bohóckodik. Ez egyike azoknak, amiben elviselhető nekem. Nem mai film, de még mindig jó néha újra megnézni.

2016.10.22 vivikejencikelara

JIm Carrey első olyan filmje ami elgondolkodtat. Nehéz ugye istennek? Azt gondolom ez a szerep jobban illik neki mint pl az Állati nyomozó, az egy semmi ehhez képest. Szuper film.

2015.11.02 Niki18

egyik legjobb Jim Carrey film. Szokásos poénok vannak benne, de nem is kell más. Imádom ezt a színészt és imádom a filmjeit is. Nagyon ajánlom minden Carrey rajongónak

2017.02.03 Sem Rorrey

Nagyon klassz szereplőválogatás, humoros film mondanivalóval: kell ennél több?

2015.06.17 Tomi

Egy újabb vicces film Jim Carrey-től. A színész ért a nevettetéshez ez nem vitás és itt is megtudott nevettetni. Én kimondottan szeretem ezt a filmet és sokszor meg is néztem már. Utolsó megnézéskor viszont mintha azt éreztem volna, hogy az idő megszépítette ezt filmet :( de ki tudja :D