A minden6ó

Bruce Almighty

2016.10.05 niky86

Láttam már jobb vígjátékot is, de egyszer megnézhető, nem rossz. Viszont mondanivalója bőven van, igazán elgondolkodttaó film. Az alaptörténet is klassz, jól kitalált, úgyhogy érdemes megnézni.

2016.12.30 Potoczkie

Ezt a vígjátékot bátran meg lehet nézni több alkalommal is, nagyon szórakoztató, emellett sok dolog tekintetében el is gondolkoztatja az embert. Jim Carrey remek választás volt a főszerepre, hitelesen tudja alakítani a karaktert.

2016.10.22 kernernoemi

Furcsa volt egy filmben látni Jennifer Anistont , Jim Carreyt és Morgan Freemant. De a nagyszerű szereplőválogatás meghozta a kívánt eredményt. Jó vígjáték, humoros jelenetekkel.

2015.05.13 Szeky

Az egyik kedvenc Jim Carrey filmem. Nekem nagyon tetszett, egy-két helyen túl sablonos, emellett a vallásos témájú filmeket annyira nem szeretem, mégis a többször nézős kategóriába sorolnám. Jennifer Aniston csodálatosan néz ki ebben a filmben, siker... Több

2015.11.23 Jozzsef

Jim egy újabb remek filmje. Nem tudok rá rosszat mondani,mert számomra mindig nagyon vicces figura bármilyen szerepet is kapjon. Legalább 20x láttam már ezt a filmet,de nem lehet megunni!

2015.11.05 Katalin21

Jim Oltárit alakít benne. Nagyon jó színész , a vígjátékok illenek hozzá. Többször is meg nézhető film. A poénok jók, nem tulzott a dolog. Ehez a filmhez más nem is kellett.

2016.11.25 Szőr SzereLő

Egy izig vérig Jim Carrey vigjáték, amiben ismét megmutatja miért ő a müfaj koronázatlan királya, amellet a romantioka sem elhanyagolhato, bár szerintem Jim briliáns játéka mellet eltörpül, ugy ahogy Morgen Freeman is, pedig ö az egyik nagy kedvencem. A sztory egyedi és lenyügözö.

2015.08.05 ZsoltSon

Jim Carrey-nek jól áll ez a szerep. Morgan Freeman inkább drámai, színházi színész, nekem Michael Caine jobban bejött volna vagy Whoppi Goldberg. Jennifer Anistont soha nem fogom megkedvelni, nekem megmaradt a Jóbarátok szintjén, azt a karaktert tudj... Több

2015.02.11 nandiwrc

Vicces, szórakoztató. Jim nagyon jól játszik, ez a szerep neki lett megírva, kiesik a képernyőből :) 10/10

2015.03.31 [email protected]

Szerintem a castingosok megtalálták a legjobb színészt ehhez a szerephez. Jim Carrey pluszt ad a történethez. Nagyon jó film, mindenkinek ajánlom, aki még nem látta! 10/10

2015.04.02 szabo0421

Nekem nagyon tetszett a film. Jim Carrey-nek vannak a legjobb filmjei ! :D Kár hogy manapság már nincsennek ilyen szórakoztató filmek! :\

2015.04.25 olgaasFug

Jim Carrey igazi komédiás. Ha csak meglátod, és még meg se kell szólalnia, fetrengsz a röhögéstől. Az Ace Ventura volt a legjobb filmje, aztán a Maszk, Dumb és Dumber is nagyon jó és ez pedig a 4. legjobb alakítása. Nem lehet megunni, és nagyon jól k... Több

2019.12.09 atman.kolibro

God Ventura

Egy könnyed, mégis mély mondanivalót is hordozó vígjáték. Jim Carrey, mintha újra Ace Ventura lenne (karakterileg), a rá jellemző mozdulatok, artikulációk abszolút visszatérnek ebben a filmben. Kellemes poén gyűjtemény, és egy filozófiai értekezés is ez arról, miért is viszonyulhat hozzánk a Teremtő aképpen, ahogy. E kettő szegmens kéz a kézben járnak, ami jó dinamikát ad a filmnek, nem hagyja, hogy ellaposodjon, unalmassá váljon a téma. Ráadásul Jennifer Aniston szépsége, színészi játéka méltán passzol a főhős mellé. Ha szeretnétek párat nevetni, és még egy kicsit gondolkodni is, érdemes ezt a filmet választani.

2018.10.07 Dorina450

Nagyon szeretem ezt a kis filmecskét, már többször is láttam. A színészi brigád is szuper, mind a hárman a kedvenceim közé tartoznak. A viccek is elég ütősek benne.