Deku   2017. 10. 25.

Előítélettel vágtam bele a filmbe és sajnos a történet haladtával ez nem változott. Eleve a cím se fogta meg a kíváncsiságomat. Sokkal jobb filmeket is láttam már ez pedig nem közelítette meg az elégséges szintet sem.

Leilani   2016. 07. 26.

Ez a film egy átlagos amerikai vígjáték, a története nagyon tetszett, a színészi játék is nagyszerű, szórakoztató, könnyed film egy kis kikapcsolódáshoz, pihenéshez tökéletes.

Timcsi   2019. 03. 20.

Ezerszer lerágott csont a film története, csak most más szereplőkkel láttuk.

szabomarc   2019. 01. 07.

Jobb volt, mint amire számítottam összességében. Humoros volt, volt egy nem túlbonyolított, érdekes alapkoncepció, egy értékes tanulsággal együtt. Jó film lett szerintem.

vivikejencikelara   2016. 10. 22.

Sok filmben láthattunk hasonló alaptörténetet. De azért mégis elgondolkodtató milyen lenne ha újra kezdhetnénk az életünket.vagy esetleg kijavithatnánk , vagy esélyt kapnánk meg tenni azt amit nem tudtunk megtenni . Vicces formában adják elő az egészet.

Zac Efron a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.

(mamiéstöti2 )

Zac Efron sokat dolgozott együtt Matthew Perryvel, hogy leutánozva gesztusait és a mozdulatait hitelesebb alakítást nyújthasson.

(kázsé)

A forgatás utolsó napjaiban Zac Efron vakbélgyulladást kapott. Eleinte mindössze csak a gyomra fájt, de az egyik délután kivizsgáltatta magát, és még aznap este megműtötték.

(kázsé)