Megint 17

17 Again

2024.04.21 Krisz

Egy szerethető kis cucc. Helyenként egész vicces is. A történetet már sokszor láttuk. Legalábbis az alapjait. Ezen belül nem találja fel a spanyolviaszt.

2024.01.25 JRD

Könnyed film az „új esélyről” és arról, hogy hogyan is kellene értékelnünk azt, amit az élettől kapunk. Sokan vannak, akik egész életükben nyafognak azon, hogy mi az, amit elhalasztottak, vagy másként kellett volna csinálniuk. Főhősünk se más. Ám mir... Több

2019.07.29 Ms. Akárki

Zac Efront kedvelem, főleg emiatt adtam egy esélyt a filmnek, de nem nyűgözött le. Pláne, hogy egy majdnem ugyanilyen film volt már. Nem sok egyediség szorult a filmbe. Egyszernézős csak sajnos. A Segítség, felnőttem ezerszer jobb, ami hasonló történet, csak fordítva. Abban felnőtt lesz, és nem újra tini.

2017.10.25 Deku

Előítélettel vágtam bele a filmbe és sajnos a történet haladtával ez nem változott. Eleve a cím se fogta meg a kíváncsiságomat. Sokkal jobb filmeket is láttam már ez pedig nem közelítette meg az elégséges szintet sem.

2021.01.24 Crystaldeer

Én bírtam ezt a filmet, és többször újranéztem már, bár Matthew Perry elég gyenge volt benne, de Zac Efron szerintem dobott az egész filmen. Vicces, szórakoztató, és egy kicsit el is gondolkodtat, mivel engem eleve foglalkoztat ez az "időutazásos" té... Több

2020.12.05 Ildikó Bacskai

Megint 17

Biztos van vagy 10 ilyen testcserés film, ez talán nem a legrosszabb, legyen mondjuk átlagos. Humoros, nézhető, szerethető karakterekkel.

2019.03.20 Timcsi

Ezerszer lerágott csont a film története, csak most más szereplőkkel láttuk.

2016.07.26 Leilani

Ez a film egy átlagos amerikai vígjáték, a története nagyon tetszett, a színészi játék is nagyszerű, szórakoztató, könnyed film egy kis kikapcsolódáshoz, pihenéshez tökéletes.

10 év után újranézve is jó

Igen, 100-szor lerágott csont a téma. DE a hasonló kategóriájú filmek közt kifejezetten jól van összepakolva. Nálam nagyot lendített az igazgatónő és az „apuka” románcának a szála. Igazából olyan, mint amikor egy motorkerékpár egy idom vagy egy lámpa miatt tetszik meg igazán. Szerethető, aranyos film. Én jókat derültem rajta. Szerintem érdemes megnézni.

2019.01.07 szabomarc

Jobb volt, mint amire számítottam összességében. Humoros volt, volt egy nem túlbonyolított, érdekes alapkoncepció, egy értékes tanulsággal együtt. Jó film lett szerintem.

2016.10.22 vivikejencikelara

Sok filmben láthattunk hasonló alaptörténetet. De azért mégis elgondolkodtató milyen lenne ha újra kezdhetnénk az életünket.vagy esetleg kijavithatnánk , vagy esélyt kapnánk meg tenni azt amit nem tudtunk megtenni . Vicces formában adják elő az egészet.

2015.05.13 hejnekem

Egy szörnyű filmnek tűnt elsőre, de tulajdonképpen megtörte ezt az ígéretét. Előre elítéltem Zec Efront, pedig nem is olyan, mint azt elsőre gondoltam. Egy egész szórakoztató, vicces film lett belőle, amihez ő is hozzátette azt amit kell.

2016.07.28 feketerigous

Annak ellenére, hogy már rengeteg ehhez hasonló filmet láttam még mindig úgy gondolom, hogy mind közül ez a legszórakoztatóbb és a legjobb. A film teli van poénokkal. Mindenkinek ajánlom, aki ki akar kapcsolódni egy kicsit!

2016.07.24 Igob1

Nemrossz vígjáték, de ezt a történetet már sokszor feldolgozták, talán már túl sokszor is. Ritka hogy még mindez után is tetszik egy film. Valószínű Zac efron és a főszereplők miatt tetszett ennyire. Poénokban nincs hiány az biztos. A zene meg egyenesen tökéletesen van összeválogatva benne.