Hókusz pókusz 2

Hocus Pocus 2

2024.02.27 Török389133

Nagyon vicces, jókat lehet nevetgélni rajta, érdemes megnézni.

2022.10.02 Sz396367

Láttam a filmet.

Vegyes érzések fogtak el, mert szeretem a 93-ast ,így örülök hogy újra látom a Sanderson-nővéreket, és többször is meg fogom nézni. Viszont sok apróság miatt nem tartom olyan jónak. Lehetne itt sorolni (de ez csak egy vélemény ), például: A polgármester többet ki lehetett volna hozni, mivel a felmenői 300 éve ellensége a nővéreknek , főleg egy karakteresebb színésszel. Tudom, hogy a Binks-fiú elment az első rész végén , de egy beszélő macskát el tudtam volna viselni. Betekintést nyertünk a Sandersonok gyerekkorába, de nem vitték tovább a felnőttkorukig, így kicsit karcsú. Most nem borzongtam. Az eredeti házuk a temetőn túl van a városhatárnál, most meg bent a városban. Átlagos 21. századi folytatásfilm.

2022.09.24 Replay6

Léteznek ennél jobb folytatásfilmek, amik sok évtizeddel az eredeti után készültek, de a nosztalgiavonat erősen robog benne. Meg lehet nézni, de nem agyeldobós.

2022.09.30 H.A.

Közel három évtizeddel később a Sanderson nővérek még mindig varázslatos, nosztalgikus ézéseket hoznak és a testvériség modern felfogásával feldobják ezt a folytatást.