Utódok

Descendants

2021.08.17 Lizzie389758

Tinimusical

Nem vagyok tini, de szeretem :D mindegyik részt. A zenéje is nagyon jó.

2019.07.30 Ms. Akárki

Nagyon izgalmas Disney feldolgozások egyvelege. Kellemes kikapcsolódás volt az egész családnak még sokszor újra fogjuk nézni. Modern és nagyon jó Poppos zenéket tartalmaz ami kifejezetten tetszett.

2017.10.17 moviewer

Ez egy klasszikus, régi stílusú Disney film új köntösben. Minden megvan ami egy ilyen alkotáshoz kell. Kiszámítható történet, nem túl sokrétű karakterek, a jó-rossz párharc, stb. Persze egy ilyen filmtől nem is kell sokkal többet elvárni. Ez tényleg csak a fiatalabb célkorosztályának szól, de nekik nagyon.

2015.10.31 katalin19

A gonosz legyőzése a lényeg, vagány film. Jók a szereplők. Jó a háttérben a zene mindig. Tetszik, hogy énekelnek benne. Jók a jelmezek is. Fantáziadús. Disneys filmként nem csalódtam ebben se.

2015.11.02 Vivi02

Végig néztem. Egy percig sem unatkoztam. Tetszett hogy össze gyűlt az összes gonosz meg jó a történetben. Na és persze ismét a jó győzött. Dove Cameron nagyon jól alakított benne. Grat a disneynek ismét!

2018.04.12 Jeanny

Pozitív csalódás volt egy Disney filmhez képest. Az utóbbi években egyáltalán nem kötöttek le, pedig igazán gyereklelkű vagyok. Azonban ez tényleg méltó utódja a HSM és a Rocktábor szériáknak. Örülök, hogy a mostani generáció is találkozhat egy ilyet... Több

2018.08.23 alexa3333

Nagyon jó film. A gonoszokból jók lesznek. Mal és Ben romantikus módon jönnek össze. Evie és Mal jó barátok. Nekem tetszik a film. Nézd meg te is!!!!!

2020.07.02 Filmező

Nekem ez az egyik kedvenc disney filmem nagyon sokszor láttam mindig ez ment a tévében mikor hazaértem az iskolából. Nagyon tetszettek benne a dalok. És hogy a gyerekek nem akarnak a szüleikre hasonlítaní mert ők jók akarnak lenni és nem gonoszok.