Tengerparti Tini Mozi

Tengerparti Tini Mozi

Teen Beach Movie

Miközben a két szerelmes tini, Brady és Mac a nyár utolsó hullámain szörföznek, titokzatos módon a Wet Side Story című filmben találják magukat, ahol rögtön számos kihívással kell megbirkózniuk. A szörfösök és a motorosok egymás ellen küzdenek, ugyanis a tét nem más, mint a strand… Több

Forgatókönyvíró: Vince Marcello, Mark Landry, Robert Horn
Premier: 2013.07.19. | Disney+ (2022.06.14.)

2020.11.26 Félix

Az első rész kontra a második rész

A második rész jobban tetszett, de ez sem borzasztó. Olyan közepesre értékelem. A 2. részben jobbak voltak a zenék, a poénok, illetve a sztori. Úgy értve, hogy ennek a filmnek nem annyira volt érdekes a története. Az 1. résznek inkább fura volt a sztorija, a lényege viszont valóságos volt. A színészek nagyjából azonosak, mint a 2. részben, és látszott rajtuk, hogy beleadnak mindent. Tetszett a 2. részben a Mean to be, amit a 4 főszereplő Braddy, Mac, Lela és Tanner (Bronzos) énekelt. Ajánlom, jobban, mint az elsőt.

2015.05.01 ocso

Se füle, se farkas a történetnek, nagyon rosszak az alapok. Ha már musical, zeneileg minőségibb lehetett volna. Rossz volt a koreográfia is. Nem érdemes megnézni.

2018.07.07 abrahamzsoltimate

Nagyon jó kis könnyed nyári mozi!

2019.04.13 petrlujz

Na jó. Ez a film valami zseniális!!! Mindenképpen érdemes megnézni, szerintem minden korosztály számára élvezhető. Nagyon ajánlom!!! ❤️❤️

2020.06.23 TóthB

Nagyon jó film. A dalok fülbemászóak és a történet magával ragad.