Vivi02   2015. 11. 02.

A második rész is nagyon jól sikeredett. Jó hogy nem tér el az első résztől nagyon. Tetszik,hogy megcserélték a történetet. A zenék is nagyon jók benne. A szereplők ismét pompásak.

petrlujz   2019. 04. 13.

Hasonlóan jó, mint az első rész, de én megcserélném vele. Szerintem az első rész jobban sikerült, a zenék is jobbak, a koreográfiákban is több a fantázia. Mondjuk tetszett az ötlet, hogy most a filmszereplők jöttek a való világba. Az viszont nem tetszett, hogy SPOILER!!! megszűnt a film, és elfelejtették egymást. Igaz, hogy végül megoldódott a dolog, és lehet, hogy e nélkül a csavar nélkül nem is tetszene. Na mindegy, a lényeg, hogy én megcserélném az első résszel.

Garrett Clayton
Garrett Clayton