Kutyák és macskák 3. - A mancs parancs

Cats & Dogs 3: Paws Unite

2022.02.25 picurka

Aranyos film, nekem tetszett. Az állatok is cukik.

2020.11.10 Félix

100% királyság

Szerintem minden rendben van ezzel a filmmel. Akció, vígjáték, a gonosztevő nagyon mókás, és mellette az a béka is jól meg van formázva. Minden korosztály élvezni fogja. Még a felnőttek sem érzik majd olyan babásnak a poénokat. Király a film, jók a poénok, többre ne számíts!

2021.05.17 HE7EDIK

A második csillag a cuki állatokra ment, főleg a kakadu volt dili. Ezt leszámítva viszont felnőtt fejjel kínosan erőltetett.

2020.09.25 lacafacateofil

Közepesen érdekes, közepesen cuki, közepesen közepes film, de családi programnak végülis megteszi. Ha nem az év legnagyobb filmélményét várod tőle, akkor nem fogsz igazán csalódni te sem szerintem.

2020.09.24 lejov

Valahogy így kell egy franchise-t a sárba döngölni. Gratulálok az alkotóknak!

2020.09.27 Berci

Bár valószínűleg nem én vagyok az elsőszámú célközönség, de el tudom hinni, hogy akiknek szánták, azok tudják élvezni. Más vélemények alapján sokkal rosszabbra számítottam, részemről ez egy hármas értékelést most.

2020.09.28 Kiss

Ennek a filmnek semmi köze nincs az első két részhez, mármint olyan értelemben, hogy a nyomába sem ér.

2020.09.22 Esem

Nem tudom, mi a bajuk ezzel a filmmel egyeseknek, nincs itt semmi komoly gáz. Ez elsősorban egy gyerekeknek szóló és készült filmecske, én mint ilyen, szerintem teljesen rendben van.