A karácsonyi kastély (2021)

A Castle for Christmas

Cary Elwes
Cary Elwes

H.a.n.n.a   2021. 12. 22.

Ezt a filmet se úgy fogják emlegetni, hogy Brooke Shields legnagyobb alakítása. A film sem kívánta meg a nagy alakításokat, mert a története is rém gyenge lett.

Szilonka   2021. 12. 11.

A karácsonyi hangulatot nem hozta meg a szívembe. Egynek elment, de nem túl maradandó alkotás.

Timcsi   2021. 12. 04.

Nekem nem hozta meg a karácsonyi hangulatot a film. Olyan fáradt volt a története, és teljesen kiszámítható.

Alexa   2021. 12. 09.

Ártalmatlan kis bugyuta film, háttérzajnak elment. Ne várj tőle sokat. A táj szép benne.

Dorkateo   2021. 12. 20.

Brooke Shields hozza a szokásos - szilikon mosolyú - formáját és az újabb gyenge filmjét. Mézeskalácssütés vagy karácsonyi zoknikötés közben elmegy. Forralt borral még tetszeni is fog...

dandelion1983   2021. 12. 11.

Középszerű, könnyed film, szép helyszínnel, eltalált szereplőkkel. Túl sokat nem szabad várni tőle, mert nem igazán eredeti. Felejthető alkotás.

Zsolt   2021. 12. 02.

Eléggé félve álltam neki, de a két főszereplő kimondottan jól működött együtt. A tipikusnál egy fokkal kreatívabb karácsonyi filmecske, ami összességében inkább volt kellemes meglepetés. Tegyetek vele egy próbát, működik ez.