Londoni csapás (2003)

Jackie Chan
Jackie Chan

freeman   2021. 08. 31.

Király film.

Sabnock Sanatory   2020. 11. 14.

Owen Wilsontól rosszul vagyok, ha látom. Tehetségtelen ripacs, aki ezt a filmet is rendesen lehúzza. Chan azt hozza, amit vártam, de így sajnos nagyon gyenge lett az egész. Felemásra sikerült az egész.

Norbert93   2019. 04. 18.

Bár nem sikerült akkora párost alakítaniuk, mint Chris Tuckerrel, de jó volt őket együtt látni, szépen vitték ezt a kis laza vígjátékot a hátukon. Kissé gyerekes, de nem rossz értelemben. Kijut humorból és verekedős jelenetekből is bőven.

szabomarc   2019. 01. 20.

Mindkét főszereplőt kedvelem, így nem meglepetés, hogy tetszett a film. Vicces volt, jók voltak az akciójelenetek is, a sztori is izgalmas, bár egy átlagos akciótörténet.

adamkatka   2016. 10. 07.

Tipikus Jackie Chan film, pörgős, vicces, mozgalmas, és minden jelenete tartogat meglepetést. Aki szereti a színészt, annak ez a filmje is tetszeni fog, igazi kikapcsolódás,nagyszerű befejezés. :-)

veresszsoltika   2017. 10. 18.

A londoni csapás egy egész vidám hangvételű, de tanulságos, látványos és mondanivalóban gazdag film, klassz szereplőgárdával és felejthetetlen jelenetekkel.

goat2000   2016. 11. 13.

Szerintem ez is egy jó kis szórakoztató vígjáték. Nagyon tetszik a témája és a helyszínek is, a szereplőket is nagyon jól összeválogatták, nagyon tetszik a végkifejlet is.

Fann Wong amikor kiszakítja a képet, megfordulása közben egy másodpercig kék lesz.

(zselyke)

Aaron Taylor-Johnson egy kisfiút játszik, akiből állítólag később a híres színész, Charles Chaplin lesz. A valóságban Chaplin két évvel a film eseményei után, 1889-ben született.

(kázsé)

Az esernyős harc közben az Ének az esőben zenéje hallható.

(kázsé)

Fann Wong nem rendelkezett előzetes harcművészeti ismeretekkel, csak a balettben szerzett tapasztalata segített neki a szerepre való felkészüléskor.

(kázsé)

Az öregember a párnacsata jelentben a rendezőasszisztens.