Londoni csapás (2003)

Shanghai Knights

Norbert93   2019. 04. 18.

Bár nem sikerült akkora párost alakítaniuk, mint Chris Tuckerrel, de jó volt őket együtt látni, szépen vitték ezt a kis laza vígjátékot a hátukon. Kissé gyerekes, de nem rossz értelemben. Kijut humorból és verekedős jelenetekből is bőven.

szabomarc   2019. 01. 20.

Mindkét főszereplőt kedvelem, így nem meglepetés, hogy tetszett a film. Vicces volt, jók voltak az akciójelenetek is, a sztori is izgalmas, bár egy átlagos akciótörténet.

goat2000   2016. 11. 13.

Szerintem ez is egy jó kis szórakoztató vígjáték. Nagyon tetszik a témája és a helyszínek is, a szereplőket is nagyon jól összeválogatták, nagyon tetszik a végkifejlet is.

adamkatka   2016. 10. 07.

Tipikus Jackie Chan film, pörgős, vicces, mozgalmas, és minden jelenete tartogat meglepetést. Aki szereti a színészt, annak ez a filmje is tetszeni fog, igazi kikapcsolódás,nagyszerű befejezés. :-)

veresszsoltika   2017. 10. 18.

A londoni csapás egy egész vidám hangvételű, de tanulságos, látványos és mondanivalóban gazdag film, klassz szereplőgárdával és felejthetetlen jelenetekkel.

Fann Wong amikor kiszakítja a képet, akkor megfordulása közben egy másodpercig kék lesz.

(zselyke)

Aaron Taylor-Johnson egy kisfiút játszik, akiből állítólag később a híres színész, Charles Chaplin lesz. A valóságban Chaplin két évvel a film eseményei után született 1889-ben.

(kázsé)

Az esernyős harc közben az Ének az esőben zenéje hallható.

(kázsé)