Éjszaka meglepetésekkel

Ken Marino
Maxwell Simkins
Maxwell Simkins
Joe Manganiello

Ilyen ottalvós buliban még garantáltan nem volt részed!

Két testvér egy átlagosan ígérkező ottalvós bulin rádöbben, hogy a látszólag teljesen hétköznapi életet élő édesanyjuk, Margot valaha nagypályás tolvajként szerzett hírnevet magának, azonban hosszú évekkel ezelőtt bekerült a… Több

Rendező: Trish Sie
Forgatókönyvíró: Sarah Rothschild, Sarah Rothschild
Premier: 2020.08.21. | Netflix (2020.08.21.)

KULCSSZAVAK

2020.10.28 indingo

Olyan közepes vígjátéknak mondanám. Több rejtély, megfejtendő kód lehetett volna, és az igazi akciót is hiányoltam. A kis ázsiai gyerek volt a legjobb karakter.

2020.08.27 hp

Eltekintve egy-két kínosabb jelenettől nem volt ez rossz családi film, és leginkább a pozitív dolgok maradtak meg bennem belőle. A főszereplő kisfiú egyszerűen zseniális volt, ő szállítja a film legerősebb poénjainak nagy részét, az ő magánszámai nél... Több

2020.08.22 stevepisti

Jó kis film!

Szerintem jó kis családi vígjáték, ha nincs túl nagy elvárásunk vele szemben , akkor még akár jót is szórakozhatunk rajta. Én jól szórakoztam rajta , megvan benne minden ami egy hasonló vígjátékban lenni szokott. A kissrácok viccesek , a lányok csajosak , az anyuka anyatigris , az apuka balfék egy végzős diák akiért minden csaj odavan és anya eltitkolt régi szerelme aki a végére okozott egy kis galibát. Könnyed filmecske , nekem tetszett!

2020.08.24 Di Canio

Családi vígjáték, hozza amit az ilyen filmnek kell, persze nem kell komolyan venni, jól lehet rajta szórakozni.

2020.08.26 Tanovszky

Kisgyerekeknek való

Valóban szórakoztató néha, de a legtöbb jelenet teljes idétlenkedés. A szereplők többsége teljesen irracionálisan viselkedik. Továbbá a készítők gondosan ügyeltek arra, hogy nehogy legyen követendő férfi minta a fiú gyerek nézők számára. Van ugye a töketlen, inkompetes apafigura és ügynök vagy mi, illetve a bűnöző macsó. De ez már amúgy is megszokott az elmúlt évek felhozatalából. Mindezek ellenére gyerekeknek ajánlható.

Értékelés: 6.5/10
(2020. 08. 24.)
Család a pácban
Az Éjszaka meglepetésekkel egy könnyed hangulatú, bő másfélórás vígjáték, annak minden hátrányával (idegesítő karakter, szögegyenes, kiszámítható történetvezetés) és előnyével (jól működő humor és gegek) egyetemben. Több