Bitang Nézhetetlen  2020. 09. 02.

Erőltetett, nézhetetlen kategória.

Di Canio   2020. 08. 24.

Családi vígjáték, hozza amit az ilyen filmnek kell, persze nem kell komolyan venni, jól lehet rajta szórakozni.

Miklos   2020. 08. 26.

Kisgyerekeknek való

Valóban szórakoztató néha, de a legtöbb jelenet teljes idétlenkedés. A szereplők többsége teljesen irracionálisan viselkedik. Továbbá a készítők gondosan ügyeltek arra, hogy nehogy legyen követendő férfi minta a fiú gyerek nézők számára. Van ugye a töketlen, inkompetes apafigura és ügynök vagy mi, illetve a bűnöző macsó. De ez már amúgy is megszokott az elmúlt évek felhozatalából. Mindezek ellenére gyerekeknek ajánlható.

hp   2020. 08. 27.

Eltekintve egy-két kínosabb jelenettől nem volt ez rossz családi film, és leginkább a pozitív dolgok maradtak meg bennem belőle. A főszereplő kisfiú egyszerűen zseniális volt, ő szállítja a film legerősebb poénjainak nagy részét, az ő magánszámai nél... több»

stevepisti   2020. 08. 22.

Jó kis film!

Szerintem jó kis családi vígjáték, ha nincs túl nagy elvárásunk vele szemben , akkor még akár jót is szórakozhatunk rajta. Én jól szórakoztam rajta , megvan benne minden ami egy hasonló vígjátékban lenni szokott. A kissrácok viccesek , a lányok csajosak , az anyuka anyatigris , az apuka balfék egy végzős diák akiért minden csaj odavan és anya eltitkolt régi szerelme aki a végére okozott egy kis galibát. Könnyed filmecske , nekem tetszett!

Remes982   2020. 08. 18.

Joe Manganiello rajongóként nagyon vártam a filmet, kíváncsi voltam, mihez kezd ezzel a műfajkavalkáddal, és szerencsére nem okozott csalódást, remekül alakítja a karakterét.

Miklovicz   2020. 08. 14.

Kicsit csalódtam, a trailer alapján lendületesebb filmre számítottam, sokszor éreztem, hogy fárad a sztori. Viszont meg kell hagyni, hogy családi akciófilmként megállja a helyét, humoros és szerethető.

Cree Cicchino
Ken Marino
Maxwell Simkins
Maxwell Simkins
Joe Manganiello

Az Éjszaka meglepetésekkel egy könnyed hangulatú, bő másfélórás vígjáték, annak minden hátrányával (idegesítő karakter, szögegyenes, kiszámítható történetvezetés) és előnyével (jól működő humor és gegek) egyetemben. több»