Éjszaka meglepetésekkel

The Sleepover

2020.10.28 indingo

Olyan közepes vígjátéknak mondanám. Több rejtély, megfejtendő kód lehetett volna, és az igazi akciót is hiányoltam. A kis ázsiai gyerek volt a legjobb karakter.

2020.08.27 hp

Eltekintve egy-két kínosabb jelenettől nem volt ez rossz családi film, és leginkább a pozitív dolgok maradtak meg bennem belőle. A főszereplő kisfiú egyszerűen zseniális volt, ő szállítja a film legerősebb poénjainak nagy részét, az ő magánszámai nél... Több

2020.08.22 stevepisti

Jó kis film!

Szerintem jó kis családi vígjáték, ha nincs túl nagy elvárásunk vele szemben , akkor még akár jót is szórakozhatunk rajta. Én jól szórakoztam rajta , megvan benne minden ami egy hasonló vígjátékban lenni szokott. A kissrácok viccesek , a lányok csajosak , az anyuka anyatigris , az apuka balfék egy végzős diák akiért minden csaj odavan és anya eltitkolt régi szerelme aki a végére okozott egy kis galibát. Könnyed filmecske , nekem tetszett!

2020.08.24 Di Canio

Családi vígjáték, hozza amit az ilyen filmnek kell, persze nem kell komolyan venni, jól lehet rajta szórakozni.

2020.08.26 Tanovszky

Kisgyerekeknek való

Valóban szórakoztató néha, de a legtöbb jelenet teljes idétlenkedés. A szereplők többsége teljesen irracionálisan viselkedik. Továbbá a készítők gondosan ügyeltek arra, hogy nehogy legyen követendő férfi minta a fiú gyerek nézők számára. Van ugye a töketlen, inkompetes apafigura és ügynök vagy mi, illetve a bűnöző macsó. De ez már amúgy is megszokott az elmúlt évek felhozatalából. Mindezek ellenére gyerekeknek ajánlható.

2020.10.19 petraszab

Elég giccses film volt. Az apuka karaktere pedig annyira lúzer volt, hogy az már fájt.

2020.10.18 HanGa

Közepesen jó vígjátéknak mondanám. A kis ázsiai kisfiú karaktere jött be a legjobban, illetve az ő beszólásai. A története kicsit kiszámítható.

2020.10.12 Kanyi

Remek kis csaladi film en szemely szerint jol szorakoztam rajta

2020.08.07 henrik

Nem volt ez rossz, tényleg, ha csak arra vágysz, hogy hátradőlj otthon, és egy kicsit kikapcsolódj, az Éjszaka meglepetésekkel azt fogja hozni, amit vársz. Joe Manganiellotól nem ilyen szerepeket szoktuk meg, de jól áll neki ez a komikus vonal.

2020.08.18 Remes982

Joe Manganiello rajongóként nagyon vártam a filmet, kíváncsi voltam, mihez kezd ezzel a műfajkavalkáddal, és szerencsére nem okozott csalódást, remekül alakítja a karakterét.

2020.08.14 Miklovicz

Kicsit csalódtam, a trailer alapján lendületesebb filmre számítottam, sokszor éreztem, hogy fárad a sztori. Viszont meg kell hagyni, hogy családi akciófilmként megállja a helyét, humoros és szerethető.

2020.08.10 Baily

Kedves kis szirupos családi film, se több se kevesebb, de a fiatalabb korosztálynak biztosan szórakoztató lesz. Akinek bejön ez a Kémkölykök vonal, nem fog melléfogni vele, akiknek viszont nem, azok talán jobb, ha tovább keresgélnek.

2020.09.02 Bitang Nézhetetlen

Erőltetett, nézhetetlen kategória.