Eureka

Eureka
Videók

2023.05.01 Gamehun638

A 13-as raktár és az Eureka. Mindkettő a végére unalmas lett és lapos.

2022.09.09 JRD

Érdekes sorozat. Fizika, kvantummechanika, kísérletek, zsenik és egy a többiek között nagyon is átlagosnak számító seriff. Engem annyira nem kötött le, de mégis nyugodt szívvel tudom ajánlani. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2021.05.26 Robinson76

Az emberi gyarlóság és a tudomány

Inkább egy – helyenként – poénos/comedy sci-fi sorozatról beszélhetünk eme széria kapcsán, amely egy városról szól, ami a legnagyobb elméknek ad otthont az Egyesült Államokban. A szigorúan titkos város soha nem került fel egy térképre sem, továbbá létezését sem hozták nyilvánosságra, és nem is véletlenül. Az elmúlt fél évszázad legnagyobb technológiai újításai mind itt születtek, de a tudományos kutatás nem mindig végződik úgy, ahogy tervezték... A sorozat hoz egyfajta átlagot, talán még az felett is teljesít az elején, de erre a szériára is igaz, hogy több volt benne, és a kezdetben jónak tűnő sorozat egy picit ellaposodik. Persze az is lehet, hogy az elmúlt 15 év alatt rosszul öregedett a sorozat, és azóta készültek lényegesen jobb szériák a műfajban, és ezért értékelem alul, de ez nálam csak közepes.

2021.10.29 Annuska

Nagyon szerettem ezt a sorozatot. Humoros volt, de mégis volt benne valami misztikus. A karaktereket is jól eltalálták.

2019.09.03 Ms. Akárki

Az eleje nagyon izgalmas volt ahogy ez a külső szemlélődő majdhogynem véletlen belecsöppent ebbe a furcsábbnál furcsább feltalálókkal és találmányokkal vegyes világba. De utána már egyre kevesebb eredeti ötlet kezdett lenni és csak ismételte önmagát.

2015.05.26 zsanett0820

Ez is azok közé a sorozatok közé tartozik, amin már többször átrágtam magam. Egyszerűen imádom. Annyira megkedveltem a szereplőket és a várost, hogy kedvem lenne köztük élni. Sarah pedig biztosan a legjobb barátnőm lenne! :D Az időutazós részeket les... Több

2016.07.19 Rajkó

Maga az alapötlet zseniális, az első évad pedig hozta az általam elvárt szintet. De a második évadtól folyamatosan kezdett ellaposodni, így már egyáltalán nem lepődtem meg, amikor kiderült, hogy a SyFy elkaszálja a sorozatot. Az Eureka így sajnos csak az erős középmezőnybe férhet bele, pedig jobban indult.

2016.04.04 Zsombi

Én nagyon sajnáltam, hogy elmeszelték a sorozatot, jó kis nyomozós, vicces széria volt, mondjuk nem egy tipikus scifi, kicsit meg is lepődtem, hogy mennyire laza és humoros volt helyenként, de lehet, hogy ezzel csak én vagyok így. Van abban igazság, ... Több

2015.02.08 thanky

A kaszálás tudata nagyon letargikus állapotba sodort, nagyon szerettem ezt a sorozatot, bár sajnos nem a kezdettől fogva követtem, valahol a második évad környékén kezdtem bekapcsolódni, és felvenni a fonalat a történetben. Nyomozós sci-fi, ami kellőképpen jó szórakozást nyújt egy-egy délután.