NA

The Orville

Hakker   2018. 03. 16.

Meglepően sok dologban hasonlít a Star trek Új generációjához, annyi eltérés azonban mindenképp van, hogy azt igazi színészek játszották és a történeteknek is volt egyedisége. Ennél a sorozatnál végtelen sok bugyuta történetvezetés van, nagyon gyenge színészi játékkal.

ricsiken   2017. 09. 18.

Sajnos a pilot nem győzött meg. Imádom Seth MacFarlane munkáit,de sajnos ez most eléggé gyengére és szárazra sikeredett. Nem nézhetetlen vagy ilyesmi,de Sethtől kicsit több viccesebb pillanatot vártam. Egy fele olyan humorszint is elég lett volna ,mint a "Hogyan rohanj a veszTEDbe" című filmben.A karakterekben látok potenciált bőven. Bízom benne ,hogy a következő részbe már lesz több humorosabb pillanat.