Resident Alien (2021)

Resident Alien

Greeta   2021. 10. 28.

Ötletes a történet, sok egyediség van benne. Emellett a humor faktor is nagyon rendben van. Ennyi jó karaktert rég láttam sorozatban.

Robinson76   2021. 04. 13.

Idelenn idegen

Egy alakváltó idegen történetének lehetünk tanúi, aki a Földünkön ragadva, az emberek között elvegyülve próbál szocializálódni, miközben egy nagy tervet kíván végrehajtani. Szocializálódása csak részben sikerül, és ez adja azt a fajta humort, ami kiemeli ezt a sorozatot a hasonló, földönkívülieket foglalkoztató társai közül. Sajnos az alacsonynak tűnő költségvetés egy kis nyomot hagy a képi világán, de ezt a korábban is említett humorral, illetve némi kreativitással sikerült jól ellensúlyozni. Így egy teljesen fogyasztható történetet kapunk a készítőktől, amit érdemes megtekinteni.

indingo   2021. 10. 23.

Alan Tudyk ilyet is tud? Remekül hozta a karaktert. Imádnivaló sorozat volt. A főszereplő és a kisfiú kapcsolata sok mindenen ment keresztül. Rég nevettem ennyit egy sorozaton. Tényleg ennyire szánalmasok vagyunk mi, emberek?

Bazzzsi   2021. 10. 13.

Azt hittem, hogy az ufós témáról már nem lehet több bőrt lehúzni, de ez a sorozat megcáfolt. Elképesztően vicces, de van benne izgalom is.

gerda   2021. 02. 08.

Fekete humor, dráma és sci-fi keveredése egy kisvárosi környezetben. Szerintem nagyon vicces, bár nem sok mindent vártam tőle, a látvány is jó lett. Gondolom, az első évad után leállítják, mert tetszik az embereknek.

sandor   2021. 02. 01.

Még nem sokat láthattunk belőle, de amit tapasztaltam, nagyon bejött. Erős kezdés, humoros, a megfelelő drámával keverve. Remélem, a folytatás is ilyen minőséget hoz.