Resident Alien

Resident Alien

2024.03.24 fankbringa

Egyensúlyban a kisvárosi erőviszonyokkal

Az első évadot sikerült megtekintenem a Netflixen, utána láttam, hogy létezik még két évad. Érdeklődve várom, hogy mikor kerül be az is a kínálatba. A sorozat azzal fogott meg, hogy normális történetet hoztak össze normális párbeszédekkel, és a rende... Teljes kritika

2021.10.23 indingo

Alan Tudyk ilyet is tud? Remekül hozta a karaktert. Imádnivaló sorozat volt. A főszereplő és a kisfiú kapcsolata sok mindenen ment keresztül. Rég nevettem ennyit egy sorozaton. Tényleg ennyire szánalmasok vagyunk mi, emberek?

2021.10.13 Bazzzsi

Azt hittem, hogy az ufós témáról már nem lehet több bőrt lehúzni, de ez a sorozat megcáfolt. Elképesztően vicces, de van benne izgalom is.

2021.10.28 Greeta

Ötletes a történet, sok egyediség van benne. Emellett a humor faktor is nagyon rendben van. Ennyi jó karaktert rég láttam sorozatban.

2021.04.13 Robinson76

Idelenn idegen

Egy alakváltó idegen történetének lehetünk tanúi, aki a Földünkön ragadva, az emberek között elvegyülve próbál szocializálódni, miközben egy nagy tervet kíván végrehajtani. Szocializálódása csak részben sikerül, és ez adja azt a fajta humort, ami kiemeli ezt a sorozatot a hasonló, földönkívülieket foglalkoztató társai közül. Sajnos az alacsonynak tűnő költségvetés egy kis nyomot hagy a képi világán, de ezt a korábban is említett humorral, illetve némi kreativitással sikerült jól ellensúlyozni. Így egy teljesen fogyasztható történetet kapunk a készítőktől, amit érdemes megtekinteni.

2021.02.01 sandor

Még nem sokat láthattunk belőle, de amit tapasztaltam, nagyon bejött. Erős kezdés, humoros, a megfelelő drámával keverve. Remélem, a folytatás is ilyen minőséget hoz.

2021.02.08 gerda

Fekete humor, dráma és sci-fi keveredése egy kisvárosi környezetben. Szerintem nagyon vicces, bár nem sok mindent vártam tőle, a látvány is jó lett. Gondolom, az első évad után leállítják, mert tetszik az embereknek.

Doom Patrol
Pokoli éden
2004
Ms. Marvel

2024.03.16 Majorkas

Egy túltoltan polkorrekt sci-fi vígjáték

Először joggal tehetjük fel a kérdést, hogy hol van a többi évad, de annyira nem fontos. A humor majdnem zseniális, a történet kevésbé egyedi, és egyszerre élvezhetjük a krimi mellékszálat, ami nem engedi ellaposítani a sztorit, bár találkozunk olyan részekkel, hogy mikor lesz már ennek vége. Tipikus amerikai kisvárosi história Roswell után szabadon Harmadik típusú talival és családi drámákkal fűszerezve. A földönkívüli karakter, akinek a gyenge pontja egy kisfiú személyében jelenik meg, fantasztikus. Többet írni róla nem érdemes. Jó volt, de nem áll messze az átlagostól.