N/A

Videók

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2009.07.07.

Évadok

S01E01 Bevezetés / Pilot (2009)
S01E02 Rezonancia / Resonance (2009)
S01E03 Mágnesesség / Magnetism (2009)
S01E04 Claudia, Claudia / Claudia (2009)
S01E05 A négy elem / Elements (2009)
S01E06 Kiégve / Burnout (2009)
S01E07 Beszívás / Implosion (2009)
S01E08 Svindli / Duped (2009)
S01E09 Bűnbánat / Regrets (2009)
S01E10 Üzemzavar / Breakdown (2009)
S01E11 Soha már! / Nevermore (2009)

2024.03.16 Yosihiro

1 évad

Miután a 13-as raktárt kicsit megismerjük és a hozzá kapcsolódó szereplőket, én úgy gondolom, hogy egy átlagos első évadon vagyunk túl. Persze vannak jobb részek és gyengébbek, de összességében azt kell mondjam, egy átlagos sorozatot kapunk, ami ugyan nem unalmas, de néhol gyermetegre sikerült. Talán amit hiányolok, az az érzelmek megjelenítése. A szereplők most értek egybe így az évad végére. A történetek, amit az epizódokban felhoznak és a hozzá kapcsolódó tárgyak igazából néha nem igazán passzolnak. Maga a történetvezetés végére alakult ki a legjobban, mikor több részen keresztül James MacPherson megjelenésével az állóvizet felkavarta, és így máris egy folytonos történést kapunk. Másik dolog pedig, a két főhős közötti kapcsolat szerintem kezd kialakulni, bár ezt mint sorozat elhúzzák, de érezhető, hogy ebből többet ki lehetne hozni, Claudia szerepe szerintem jól illeszkedik a csapathoz, bár Leena kakukktojás számomra. Artie szerepe pedig egy vezérfonal. Így azt tudom mondani, hogy ezt az évadot három csillaggal jutalmazom, és reménykedem, hogy a második évad tartalmilag és érzelmileg kicsit többet ad majd. :) Üdv: Yosi