N/A

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2009.08.11.

2024.03.08 Yosihiro

Szikrázó parazita

Hú, hát hol is kezdjem. Talán amit címnek is adtam, hogy egy szikrázó parazitáról van szó, aki felerősíti az embert, és szinte legyőzhetetlen lesz. Ez talán mesének jó, és sajnos nem tudtam úgy élvezni ezt a részt, hogy ne gondoltam volna bele, hogy ez egy gyermeteg kitaláció. Bár nem nézett ki rosszul, valahogy mégsem tudott adni annyit, amiért a közepestől, azaz a három csillagtól többet tudtam volna adni. Talán amikor Myka aggódott Pete életérét, akkor éreztem azt, hogy közelebb kerülnek egymáshoz. Így egy sablonos részt kapunk, ami nem tud túllendülni egy izgalmas kaland, akció résszé. A színészek is mintha beálltak volna a szerepükre, és ezt hozzák sablonként részenként. Remélem, ez változni fog, és eredetibb történetekkel is elő fognak állni. Üdv: Yosi

Ebben a részben ami az emberekre tapad parazita, nagyon hasonlít a Csillagkapu sorozatában látható parazitára, amit ha sokáig viseltek, akkor agresszív lett. Talán onnan vették az ötletet? Nem tudni, de a hasonlóság nagyon szembetűnő.Szerző: Yosihiro