N/A

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2009.09.15.

2024.03.12 Yosihiro

A költészet

Erre az epizódra csak azt tudom mondani, hogy jól sikerült. Ismét kapunk egy kis misztikumot, de akciót nem annyira. Feltűnik James MacPherson, és egy különös cintányérral máris meglepetést okoz. Ez valójában elterelés, vagyis egy jól megkomponált akcióterv része, amit Artie sejt is. A lényeg: egy könyv kerül Myka édesapjához, és a könyvtől rosszul lesz, ezért Myka hazasiet. A másik szálon pedig egy gimnazista diák egy író tollával „ékeskedik”. Na ez a két tárgy, mint kiderül, együttható, így össze kell őket hozni. Pete mint megmentő Myka segítségére siet, ami fura a lánynak, de érezni a vonzalmat kettőjük között. Végül Claudia és Pete elmennek a tollért, kis kalandot átélve megszerzik, és elviszik Mykáékhoz, ahol sikerül hatástalanítani a két tárgyat, de itt jön a csattanó, megjelenik James MacPherson, és egy alkut ajánl neki: a szülők életérét a tárgyakat kéri. Ez már valami izgalmat sejtet, és végre történik is valami a megszokott tárgyak semlegesítése mellett. Na ez a befejezés így az évad végére jól sikerült szerintem, és remélem, a befejő évad is lesz ilyen jó. Üdv: Yosi

Myka szüleit a sorozatban Susan Hogan és Michael Hogan játsszák, akik az életben is valódi férj és feleség.Szerző: Yosihiro