N/A

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2009.07.21.

2024.03.04 Yosihiro

Vonzás

Hőseink most újabb feladat elé állnak, hiszen Unionvillben egyre furcsább dolgok történnek az emberekkel. Lassan erőszakos és öngyilkos kísérletek lejátszódnak a helyszínen. Atrie közben a rendszerbe most már betörő idegeneket teszteli, aki áramkimaradást okoz. Az ügy részleteiben rejlik a megoldás. Myka is megfertőződik, és elég cudarul bánik Pete-tel, akinek szerintem tetszik a lány őszintesége. Az ügy megoldódik, és kiderül, egy szék rugója a ludas, amit hatástalanítanak egy bombával egyetemben. Igazából itt sem az izgalom, inkább az érdekesség, kíváncsiság a mérvadó. A két főhős pedig egyre többet vitázik és nevet együtt, vajon ennek mi lesz a vége? :) Artie pedig elveszíti a kontrollt a raktár felett, és az idegen üzen neki, Kopp Kopp. A másik érdekes dolog Leena szerepe, aki ugyan keveset szerepel, de valahol Mykával jókat beszélget és céloz arra, ami nyilvánvaló, hogy vonzódik Pete-hez... Összességében közepes a történet és közepes az eljátszás is. Nem kapunk pluszt és minuszt sem, tehát megrekedtünk a középvonalnál, így ez is csak három csillagot érdemel. Üdv: Yosi

A forgatáshoz használt kisváros nem a coloradói város volt, hanem a kanadai Unionville (Ontario).Szerző: Yosihiro