Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Valós halál

jfruzsi97   2020. 09. 25.

Hát nem is tudom, nekem nagyon nem jött be. Pedig megnéztem 5 részt is hátha beindul, de semmi nem történt benne. Fel is adtam..Vontatott az egész, kár érte.

alex   2018. 02. 19.

Ez elég jól sikerült a Netflixnek. Eléggé depressziós a hangulat (persze, majdnem minden sci-fi olyan), kicsit az újabb Szárn... több»

Milanman   2018. 03. 01.

A cyberpunk az egyik kedvenc műfajom. Az Altered Carbon atmoszférateremtésben és látványvilágban a műfaj egyik legerősebb mozgóképes darabja. Ezt erősítendő, az alapvető CP toposzokat még sikerül újabb, helyenként és elemeiben rendkívül érdekes szint... több»

Hlatky Ilona Rozália   2020. 02. 29.

A film nagyon érdekes,különleges témát feszeget: mi van,ha tényleg örökké élhetünk?Hogyan történhet mindez, technikailag milyen megoldások szükségesek a művelethez?Ezen kérdésekre keresi a választ a film.Persze marad néhány nyitott kérdés,de az agyunkat is dolgoztatni kell valamivel!

Müller Ferenc   2018. 03. 15.

Lebilincselt. Hangulata volt a sorozatnak. A történet is megfogott. Várom a folytatást.

BLD   2020. 05. 23.

Csak 1 évadot

Az első évad szuper, a második rém gyenge

Anthony Mackie

2020.08.27-én a Netflix bejelentette, hogy nem lesz 3. évad.

(Kanyi )

A könyvben a mesterséges intelligencia Jimi Hendrix volt. A filmben viszont Edgar Allan Poe lett. A sorozatban azért nem lehetett Jimi az AI, mert a Hendrix család nem adta hozzájárulását, hogy Jimi egy ilyen erőszakos filmben jelenjen meg.

(XETH)

Laeta Kalogridis, a sorozat producere és megálmodója 2012-ben még kétórás mozifilmként szerette volna megvalósítani az elképzeléseit.

(XETH)

Magyarországon is megjelent a film alapjául szolgáló könyv "Valós halál" címen.

(XETH)

A sorozat Richard K. Morgan 2002-ben megjelent, Altered Carbon című regényét vette alapul.

(XETH)

A sorozat közel sem lett tökéletes, de ha gyermekhibáit kiküszöböli, igen grandiózus és nagyszerű világot, szereplőket, illetve történeteket kaphatunk az elkövetkezendő évadokban. több»