Valós halál

alex

1. évad (2018) - 10 epizód
2. évad (2020) - 8 epizód

Anthony Mackie

A történet a jövőben játszódik, amikor az emberiség képessé vált az emberi tudat digitális tárolására. Minden ember gerincében beépítve ott van az a szerkezet, amely a mulandó test halála után kimenthető onnan, hogy aztán egy új testbe helyezve az egyén folytathassa az életét. A történet… Több

Premier: 2018.01.11. | Netflix (2018.04.03.)

2023.05.15 GreyWolf

Az első évad nálam nagyon betalált. Viszont a második évad nagyon rossz lett, részben a tehetségtelen főszereplőnek is köszönhetően.

2020.09.25 jfruzsi97

Hát nem is tudom, nekem nagyon nem jött be. Pedig megnéztem 5 részt is hátha beindul, de semmi nem történt benne. Fel is adtam..Vontatott az egész, kár érte.

2018.02.19 alex

Ez elég jól sikerült a Netflixnek. Eléggé depressziós a hangulat (persze, majdnem minden sci-fi olyan), kicsit az újabb Szárn... Több

2018.03.01 Milanman

A cyberpunk az egyik kedvenc műfajom. Az Altered Carbon atmoszférateremtésben és látványvilágban a műfaj egyik legerősebb mozgóképes darabja. Ezt erősítendő, az alapvető CP toposzokat még sikerül újabb, helyenként és elemeiben rendkívül érdekes szint... Több

2021.10.29 Barta Attila

Ismerős ajánlásra

Ismerős ajánlásra kezdtem bele, de már az első rész után megálltam vele. Aztán másnap adtam még neki egy esélyt, megnéztem még egy részt. De nem lett jobb, lehet, hogy jó film lenne, de nekem már alapból a hangulata sem jött be.

2020.08.27-én a Netflix bejelentette, hogy nem lesz 3. évad.Szerző: Kanyi

A könyvben a mesterséges intelligencia Jimi Hendrix volt. A filmben viszont Edgar Allan Poe lett. A sorozatban azért nem lehetett Jimi az AI, mert a Hendrix család nem adta hozzájárulását, hogy Jimi egy ilyen erőszakos filmben jelenjen meg.Szerző: XETH

Laeta Kalogridis, a sorozat producere és megálmodója 2012-ben még kétórás mozifilmként szerette volna megvalósítani az elképzeléseit.Szerző: XETH

Magyarországon is megjelent a film alapjául szolgáló könyv "Valós halál" címen. Szerző: XETH

A sorozat Richard K. Morgan 2002-ben megjelent, Altered Carbon című regényét vette alapul.Szerző: XETH

(2018. 03. 21.)
Kovács úr két élete
A sorozat közel sem lett tökéletes, de ha gyermekhibáit kiküszöböli, igen grandiózus és nagyszerű világot, szereplőket, illetve történeteket kaphatunk az elkövetkezendő évadokban. Több