Utazás a Föld középpontja felé

Utazás a Föld középpontja felé

Journey to the Center of the Earth
Videók

A Verne Gyula regényéből készült látványos kalandfilmben Theodore Lytton, a geológia híres professzora felkérést kap Alice Hastingstől. A feladat az, hogy egy Föld körüli utazás során kutassa fel a férjét, aki hét éve tűnt el valahol Új-Zéland közelében. Theodore magával viszi unokaöccsét, Jonast, aki nem igazán lelkesedik az útért. Később Alice is csatlakozik hozzájuk, valamint velük tart Jonas menyasszonya, Helen is. Egy mauri legenda szerint a Tauranga vulkán átjárót rejt a mélyben. Több száz kilométert ereszkednek lefelé, mikor egy föld alatti világra bukkannak. Az őshüllők és őspáfrányok között egy különleges emberi faj él.

Forgatókönyvíró: Thomas Baum
Premier (HU): 2005.01.30.

1. évad (1999) - 2 epizód

2019.03.13 Timcsi

Ha egy sima kalandfilmnek tekintem, nem rossz film és a látványa is izgalmas. Ha belegondolok, hogy mi is történik, már nevetséges.

2017.12.31 indingo

Valószínű, hogy a föld mélyén egy életképes világ van. Saját florával és faunával. Ha ezt elfelejtem maga a látvány, a dinoszauruszok és az alapsztori nem rossz.

2015.06.06 VenuszProjekt

Nem láttam a legújabb feldolgozását ennek a filmnek, és őszintén szólva nem is akarom. Ez a változat szerintem tökéletes. Annyira bele tudtam élni magam a történetbe, mintha én is ott lettem volna velük. Ez egy igazi kalandfilm, igazán látványos és f... Több

2017.08.06 felicity

Nagyon látványos és beletudod élni magad. Még könyvben nem olvastam de szívesen elolvasnám. Tetszik nagyon.