indingo   2017. 12. 31.

Gyerekként imádtam ezt sorozatot. Annyira sokszínű volt. Jártak dinoszauruszok lakta vidéken, robotok uralta bolygón, volt ahol óriáspókok voltak. És mindig csak a saját világukat keresték.

Deku   2017. 08. 22.

A fantasy szerelmeseinek ez igazi csemege volt régen. Ma már inkább vicces és könnyed semmint komolyan vehető sorozat. De azt nem lehet tagadni, hogy régen szórakoztató volt.

VvV   2018. 11. 09.

Elmondhatatlanul szerettem ezt a sorozatot. Minden részben máshol jártunk, a néző is utazott a szereplőkkel. Volt benne dráma is adaggal.

harnas1207   2019. 02. 19.

Gyerekkorom nagy kedvence volt. Voltak lapos részek és elég ijesztőek is. Nagyon szerettem.

Ballera   2017. 05. 23.

Gyerekkoromban nagyon nagy kedvenc idő és térutazós sorozata volt ez. Ma viszont már biztos nem tudnék belenézni mert elég kis bénácska. Viszont régen megfelelő volt mindentéren.