Sliders (1995-2000)

Sliders

Jerry O'Connell

Ildikó Bacskai   2022. 02. 19.

Sliders (1995)

Felejthetetlen, elképesztő sorozat. Maga az alapötlet is zseniális, ez pedig szuper rendezéssel egészül ki, a kornak megfelelő díszlettel, abszolút magával ragadó sorozat volt, mindig epekedve vártuk, mit hoz a következő rész.

indingo   2017. 12. 31.

Gyerekként imádtam ezt sorozatot. Annyira sokszínű volt. Jártak dinoszauruszok lakta vidéken, robotok uralta bolygón, volt ahol óriáspókok voltak. És mindig csak a saját világukat keresték.

Deku   2017. 08. 22.

A fantasy szerelmeseinek ez igazi csemege volt régen. Ma már inkább vicces és könnyed semmint komolyan vehető sorozat. De azt nem lehet tagadni, hogy régen szórakoztató volt.

harnas1207   2019. 02. 19.

Gyerekkorom nagy kedvence volt. Voltak lapos részek és elég ijesztőek is. Nagyon szerettem.

VvV   2018. 11. 09.

Elmondhatatlanul szerettem ezt a sorozatot. Minden részben máshol jártunk, a néző is utazott a szereplőkkel. Volt benne dráma is adaggal.

Timcsi   2019. 03. 14.

Remek sorozat volt, igazi korszakalkotó fajta.

ANdraS   2016. 04. 27.

Nagyon jó sorozat, ha paralel univerzumról szóló filmet szeretsz, akkor ez tuti hogy tetszeni fog. Minden rész másféle föld változatáról szól, pld. világról, ahol nem találták fel penicilint, vagy ahol a németek győztek a 2. világháborúban, ahol a nő... több»